ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İnsan olan yokmu Bölüm 2

• batu55maz
    Konu: 7 Yanıt: 15
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bölüm 1 için buraya tıkla

Bölüm 2 için buraya tıkla

Bölüm 3 için buraya tıkla

Bölüm 4 için buraya tıkla

Bölüm 2 Mutfaktaki Tehlike

Uzun yürüşüyün ardından nihatey güzel iş yerime varabilmiştim . Ama yine bir gariplik sezdim kapının önünde güvenlikler yoktu ? . Cesaretimi toplayıp içeri girdim ve yine her taraf sessiz sakindi havada uçuşan 1-2 poşet parçasından başka hiç bir şey yoktu . Hayal mi görüyorum acaba diyerekten kendime 1-2 cimcik attım ama nafile . Kısa bir yürüşüyün ardından asansöre ulaştım ve 6. kata çıktım yani benim kendi odama . 6. katta boştu kapılar açık bırakılmış her şey alt üst olmuştu . Acaba bu manzara karşısında bizim aile güvendemidir diye kafamda yanıtsız sorular oluşmuştu . Yoksa saatimi yanlış ayarlamıştım çokmu erken geldim ama hayır saat doğruydu ailemi merak ettim ve hemen cep telefonuna sarıldım . Marthayı arıyacaktım sevgili eşimi ama telefonu nedense kapalıydı . Hiç kapalı tutmazdı hep açıktı bu beni biraz daha tedirgin etmeye yetmişti . Kendi odama sakin adımlarla ilerliyordum nihayet odama ulaşmıştım ve beni biraz daha iyi hissettirecek odama kapının kolunu çevirerek girdim . Ama girmez olaydım , Karşımda yerde yatan karnı delik deşik olmuş 2 ceset buda yetmezmiş gibi üstünde o cesetleri yiyen bir şey vardı . Buna insan denilirmiydi ? , Adrenalin hormonlarım kendini salı verdi ayaklarım daha çok titremeye başlamıştı acaba benide yermiydi ? Bana saldırırmıydı ? . Kafamdaki yanıtsız sorularla dondum kaldım ve bir an önce sakinleşmem gerekiyordu . Bu cesetleri yiyende neydi bunun sokaklardaki sessizlikle alakası varmıydı ? Veya bundan başkaları varmıydı ? Kafamdaki sorularla bir an önce sakinleşmeye çalıştım sonunda ayak titremelirim durmuş doğru düşünüyordum . Bunun yemeğini hiç rahatsız etmeyerek sessizce kapıyı kapattım . Ve hemen evime doğru yol aldım aslında kendime baya bir güveniyordum . Ağır siklet şampiyonu oldugum icindir herhalde . Her neyse Asansöre ulaşmıştım ve en altkatı seçtim artık evimi merak ediyordum çocuklarımı kapı açıldı ve dış kapının orda 3 tane aynı şeyden gördüm yine onlardı ve beni görmemişlerdi Mutfak bölümü ikinci kattaydı ikinci kata gidicektim belki ordan bişey bulup bu yolu temizliyebilirdim . Artık katil olmak umrumda bile deildi belki dünyada 1 tane bile polis kalmamıştı , hızlıca 2. katı seçerek asansörün dıt sesiyle 2. kata doğru yol aldım . Asansörün kapısı açıldı etraf cok sessiz ve sakindi ben Mutfak bölümüne doğru yöneldim . Evet artık mutfaktaydım karşımda büyük bir Kasap bıçağı vardı bunu yavaş adımlarla ve sessiz adımlarla almaya giderken buzdolabının arkasında bir ayak gördüm . Ama bu ayak hareket etmiyordu , Merak ettim acaba onlardan birimiydi ? Hızlıca buzdolabının arkasına yöneldim ve yerde yatan bir ceset vardı aynı o şeyler gibiydi ama bu hareket etmiyordu . Bir sorun çıkarmaz diyip Kasap bıçağına doğru yönelirken arkama bakmamla o şeyin ayağa kalkıp bana dik dik bakmasını görmem bir oldu . Yine oldu adrenalin hormonlarım aşırı adrenalin salgıladı bacaklarım hareket etmiyordu ve titriyordu adeta felç geçirmiştim . Karşımdaki şey ise yavaş adımlarla bana doğru yürüyordu çok yavaştı ama kendimi sakinleştirmeyi başarabildim buda ölürsem Büyük oğlum Jack Kücük kızım Avril ve Sevgili eşim Marthayı bir daha göremeyecektim . Kendimi toparladım ve hızlı adımlarla Kasap bıçağına yöneldim evet Kasap bıçağını elime iyice kavradım kendime güveniyordum o bana gelirken bende ona gidiyordum onun yavaşlığından yararlanarak sağ kolunu kesmeyi başarmıştım . Ama kesme onu etkilemedi üstüme doğru gelerek boynumdan sıkıca kavradı beni bırakmıyordu . Gözlerim kararıyordu bu şey benden 2 kat güçlüydü ama ben Ağır siklet boks şampiyonuydum daha yenecek nice rakiplerim vardı burda takılırsam ölürsem yenecek rakiplerimi asla yenemeyecem gözlerimi birden açtım ve karşımdaki duran şeye Dirseğimle kulak tarafına burdum sarsılmıştı Nefes borusunun oraya sağlam bir tekme yerleştirdikten sonra , Yere çullandı fırsat bilip Kasap bıçağını elime kavrayıp kafasına geçirdim kafası ikiye yarılmıştı artık hareket edemiyordu . Sanırım bu şeyleri öldürmenin tek yolu kafalarına derin bir cizik veya bir silahla beyinlerini deşmemiz gerekiyordu . Gömleğim gravatım pantolunum adeta kan gölüne dönmüştü . Bu şeyi öldürdükten sonra Kasap bıçağını ve 1-2 mutfak bıçağını lazım olur diye yanıma aldım artık kapıdakileri temizlemeye hazırdım ama bana bir silah lazımdı ...

SON 3. bölüm hemen gelecek yorum ve görüntelenmeye bağlı iyi okumalar

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • batu55maz
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar yorumları esirgemeyin lütfen emek var

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Her Dakkada Bir Hikaye Yazanlara Öyle Gıcık Oluyorum Ki !

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • batu55maz
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Her Dakkada Bir Hikaye Yazanlara Öyle Gıcık Oluyorum Ki !

Ben senin gibi aydan aya hikaye yazmam kafam eserse canım ne zaman sıkılırsa o zaman yazarım istedigin kadar gıcık ol hikaye güzelmi deilmi o yeter .

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Aydan Aya Yazmak İyidir. Çünkü Bir Takipçiyi Ne Kadar Bekletirsen O Kadar Merak Eder Böylece İlgi Duyar.

Ha birde. Övünmek İstemem Ama Ben Hikayelerimi 1-2 Saat Özenerek Yapıyorum.

Güzelliğe Gelince..........Orta Derece diyelim. Kendini Aşabilirsin.

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • batu55maz
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Aydan Aya Yazmak İyidir. Çünkü Bir Takipçiyi Ne Kadar Bekletirsen O Kadar Merak Eder Böylece İlgi Duyar.

Ha birde. Övünmek İstemem Ama Ben Hikayelerimi 1-2 Saat Özenerek Yapıyorum.

Güzelliğe Gelince..........Orta Derece diyelim. Kendini Aşabilirsin.

He bu arada şuan burada merak edilecek bir şey yok :) ben ilerki bölümlerde 10 gün 5 gün arayla yazarım merak etme şuan aksiyon olmadıgı için kafam ne zaman eserse o zaman yazıyorum :)

0

24.5.2013

Link kopyalandı.