ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İnceleme Ve Araştırma +15 Gün Ban

• ades0921
    Konu: 5 Yanıt: 10
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Joygame / Wolfteam ekibi biz bi hata yaptık hile kullandık 15 gün ban yedik , hatamızın farkına vardık ve bidaha kullanmayacağımıza yemin edebileceğimiz bir karar aldık ama 24 mayıs günü banlar kalkınca kimisini 15 gün , kimisini 7 gün , 90 gün banlandım diyenlerde oldu tamam 1. süreç hileler içindi 2. süreç inceleme araştırma için cezamızı çekecez toplamda 1 ay bekleyecez ama talep açıyoruz bi cevap verseniz net bilgiye sahip oluruz.Şimdi size sormak istediğim şu : Herkes 15 günlük inceleme araştırma banları kalktıktan sonra birdaha banlanacağımızı söylüyor bunun hakkında bi açıklama yapabilirmisiniz sadece doğrumu değilmi ?- İyi Günler Dilerim , Kolay Gelsin    Haykırma Kralı : "UsTaDBaHoo"

0

27.5.2016

Link kopyalandı.
  • Nytea
    Konu: 130 Yanıt: 270
    2281 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba.

Öncelikle sizlere şunu belirtmeliyimki biz kimseyi sebebsiz yere devamlı banlamıyoruz.Geçerli kanıt veya delil olmadan kimseyede ceza vermemekteyiz.

Gelelim sorunuzun cevabına : Tüm ceza işlevlerinde oyun görevlisinin takdiri geçerlidir.Cezalı olan oyuncunun cezası hafifletilebilir veya azaltılabilir.Bu arada talep açtığınızdan bakılıyor fakat talebiniz otomatikman kapanıcaktır.Sanmayınki bakmıyoruz kurallara uygun ve doğru kategoride olan taleblere herzaman bakıyoruz.

Ek bilgi : işlediğiniz oyun ihlaline göre cezanız uzatılabilir veya hafifletilebilir buna net bilgi veremem.

iyi forumlar.

0

27.5.2016

Link kopyalandı.
  • ades0921
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz pişman zaten yapan herkes bi net cevap alayım ona göre para çekecem bankadan ?

0

27.5.2016

Link kopyalandı.
  • PalaAlpan
    Konu: 1 Yanıt: 6
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hile kullananları süresiz  banlasanız harika olur.

0

27.5.2016

Link kopyalandı.
  • ades0921
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

PalaAlpan hile değil bugKardeşim oda hileye girer sonuçta 3. parti program pişmanız zaten...

0

27.5.2016

Link kopyalandı.
  • PalaAlpan
    Konu: 1 Yanıt: 6
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bug yada her neyse ben 6 yıldır oynuyorum bu oyunu ne bug nede başka bir program kullandım. adı üstünde oyun bu zevk almaya bakacaksın. nakit yatırıpta adam gibi oynayanların hakkına gasp ettiğinizin farkındaysan sorun değil.

0

29.5.2016

Link kopyalandı.
  • ades0921
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

PalaAplan Farkındayız ve pişmanız :(Sanada iyi oyunlar kardeşim bundan sonra bilgisayarda wolfteam dışında driver'da olmayacak :)

0

29.5.2016

Link kopyalandı.
  • MIRALAYMA
    Konu: 0 Yanıt: 3
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ayrımlar kanıtlıdır işte kanıtı linki

http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/ban-atilanlardaki-haksizligin-resimleri-buyrun-sizde-bakin/f50064e9-6267-4427-be1a-c35339701141

0

31.5.2016

Link kopyalandı.