ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İnceleme Ve Araştırma +15 Gün Ban

• MIRALAYMA
    Konu: 0 Yanıt: 3
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bu bug hileyle yapılamıstır aksini idda ediyorsa oyun görevlisi kanıt sunsun ve ikinci soru oyun görevlisi neye dayanarak hileyle yapıldığını söylüyor?

Rütbeni bileceksinden wolfteamdan hediyeyi onlar göndermis sonucta ha eğer bunu hileyle yaptığını idda ediyorsa raunen bunu oyunculara kanıtlasın,Kanıt varsa avukatları aracılığı ile dava etsin bakalım kim kazanacak,zaten oyunu bende bıraktım,ceza sistemindeki prosüdür işlenmemiş ve kuralları kendileri bizaat çiğnediler faturasını oyunculara kestiler,ilk defa ceza alacaklar 15 ikinci defa olanlar 50 ücüncüde 75 ve süresiz diye tabir edilirken og insiyatifi diye adını koydular,og lerin yandasları dostları az gp kesintisine ugradı ve hesapları ilk acılanlar oldu

bu linkteki 2 tane adi şerefsizler için gecerli bakın kanıtlıdır

http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/ban-atilanlardaki-haksizligin-resimleri-buyrun-sizde-bakin/f50064e9-6267-4427-be1a-c35339701141

Burda görevli adil olmak zorundadır Adil olmazsa millette boykot yapar nakit cekmez ve ac ac  düştükce düsersiniz

Bu oyunda en cok nakit harcayan oyunculardı bu 1115 adet hesap sahipleri ve joygame kendi kaynağından oldu kısaca,Ben bizat bir cok ts adreslerinde gezinen biriyim cokca kiside tanır beni ve 37 milyon gp si olan bir arkadas 13 milyon bug yapmıs ardından 20 milyona düsmüstü hemen bir diğer gün bu sahısın gp oranı tekrar eski haline getirdiler 37 milyona yani bu olay kesindir.kanıtlıdır tıpkı rasyonel ve realystarv2 deki atılmıs kanıt gibi

http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/ban-atilanlardaki-haksizligin-resimleri-buyrun-sizde-bakin/f50064e9-6267-4427-be1a-c35339701141

0

31.5.2016

Link kopyalandı.
  • ades0921
    Konu: 5 Yanıt: 10
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben 7 Milyon Kastım Keşke Kasmasaydım Pişamında Ama Sonucuna Katlanacaz :(Şuan GP 93 Milyon.

0

31.5.2016

Link kopyalandı.