ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İki Krallık 3. Bölüm - Yardım

• sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

3) Zindandayken uyanır ve gece olmasını bekler. Gece olunca (herkes uyuyunca)
    telsisini almışlar mı diye bakar ama almadıklarını görür ve çok sevinir. Hemen
    Reinhard'ı padişaha söylemesi için arar. Bu Saray'da yakalandım der. Reinhard hemen:
    - Olamaz! Neresinde yakalandın?
    Tam söylecekken nöbet tutan gözlemci onu duyar ve telsizi elinden alır. Duane Eddy tam yerini bağırarak söylecekken ağzını kapatır, sonra da yine bayıltır.  Reinhard hızlıca ve koşa koşa Pahişaha gider ona Duane Eddy'nin Saray'da yakalandığını söyler. Ama yerini öğrenemedim ses kesildi der.
    - Hayır, bu çok kötü oldu. Saray'ı diğer savaşçılara aratacağım ve ateş etmek serbest. Onun yerini öğrenmemiz gerekiyor. Yiğit Demir pahişahın emriyle tam 10 tane savaşçıya güçlü silahlar verir.
    - Gözlemcileri öldürebilirsiniz ama en önemli ve tek göreviniz Duane Eddy'nin yerini
    öğrenmeniz olucaktır.
    - (Hepsi bir ağızdan) Emredersiniz liderim!
    Savaşçılar Saray'a dalarlar ve girdikleri gibi her yeri aramadan önce oradaki bütün gözlemcileri öldürmeye başlarlar.  Bütün gözlemcileri öldürürler ama 3 tane savaşçıyı ve tek nişancılarını kaybederler. Aradaki doktor hemen durumlarına bakar:
    - Nişancı ve 2 tanesi ölmüş. 1 tanesi çok zor nefes alıyor onu kurtarmamız lazım.
    O sırada yüksek dereceli gözlemci doktoru vurur. Diğer 5 savaşçı hemen savunmaya geçerler. 2 tanesini gizlice pusu kurar ve biri dikkatini dağıtırken diğeri onu kafasından 3 kere vurarak öldürür. Yüksek dereceli gözlemcinin silahı susturucusuz olduğu için birilerinin içeriye girdiklerini öğrenirler.
    Hemen 2 tanesi önlerine çıkar ve oradan kaçmaya başlar. Savaşçılar da onlar bizi Liderlerden birine veya Kral'a götürebilir diye onları takip ederler. Ama bu bir çok tehlikeli tuzaktır. Girdikleri gibi karşılarında silahıyla bekleyen gözlemcileri bulurlar. Arkalarını kontrol edecekken de oradan da gözlemcilerin yaklaştıklarını görürler. Gözlemciler onları da zindana götürürken arka kalmış adamları bilerek o dördüyle birlikte gelmeyen savaşçı
    susturucu ile tek şarjörde öldürür. Hemen onları diğer 5 savaşçının intikamına denize atar. Gece olmasını bekler.  
       Gece içeriye sessizce girer ama 2 tane tünelden çıkış kapısı olduğunu görür.
    Soldakinde bir kişi görür ve nöbetçi olduğunu anlar. Hemen yanına ses çıkarmadan yaklaşır ve boynunu kırar. Bir gözlemci sesi duyar, o savaşçı hemen saklanır ve öldürdüğü kişiyi de yanına alır. Uyanan gözlemci etrafına bakar yanına alır. Uyanan gözlemci etrafına bakar ama kimseyi göremeyince uykuya dalar. Savaşçı içinden:
    "Uyuyanların boyunlarını kırsam ve birisi uyanıp bağırsa yakalanırım." Der ve hemen
    savaşçıları uyandırır. Onlar da çok sevinir, geleceğini biliyorduk derler. Onları kurtarmaya gelen savaşçı: - Şşş sessiz olun. Uyanmasınlar. Ama ne yazık
    ki kameradan onun geldiğini görmüşlerir. Hemen onları kurtarmaya gelen savaşçıyı da öldürler. Diğerlerinin de rahat durmayacaklarını öğrenince onları 2. tünele götürürler. 2. Tünel de denize çıkıyordur ama önceden Matt Baker'in durduğu yerin üstündedir. Artık kesin olarak hepsini denize atmaya kara vermişlerdir.

0

4.9.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Tebrikler.Daha farklı şeylerde bekliyoruz :)

0

4.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

4. 5. ve 6. bölümü de neredeyse bitirdim sayılır.

0

4.9.2014

Link kopyalandı.