ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İki Krallık 2. Bölüm - Gizli Operasyon

• sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

2) Sabah Efsanevi Ordu erken (saat 6:00 civarında) uyanmış. Kral (Christopher) bir
    kişinin aralarına gizlice ajan olarak gideceğini belirtmiş. Duane Eddy:

- Kralım ben gidebilirim!
    - Duane bundan emin misin?
    - Evet kralım beni çok tanımıyorlar.
    - Tamam Duane sana onların kıyafetlerini vereyim ama dikkatli ol, sakın yakalanma.
    - Ben öyle kolay kolay yakalanmam Kralım,
    emin olun isteyeceğiniz her şeyi yaparım. Der ve Kral yapacakları şeyleri anlatmaya
    başlar: "Sen gizli gizli bütün gözlemcileri öldüreceksin ve seni tanımayacak bir liderden en başta kim var onu öğreneceksin. Bu arada yakalanırsan kullanırsın diye de bir telsiz veriyorum."
    - Ben güçlü bir savaşçıyım dediğiniz her şeyi yapacağım. Duane Eddy onların arasına sızar ve kendini Ölümsüz Savaşçıların bir üyesi olarak tanıtır.
    Onu Saray'a getirirler. Duane daha önce hiç böyle güzel, büyük, her gözlemci tarafından korunan ve bir sürü değişik odası olan bir Saray görmemiştir.
    Kendi içinden (belli etmeden) acaba bunların Liderleri kim nasıl öğrensem diye düşünür.
       Bir kişiye sorar:
    - Lider neredeydi kaybettim de. Ona çok önemli bir haber vereceğim.
    - Ne diyeceksin?
    - Gizli bir şey kimseye söylememi istemedi.
    - Şuradan düz git, sonra sola dön; denizli yerde, sarayın arkasını dolaşan yerin kapısının başında bir tanesi var. Diğerlerini de mi
    unuttun?
    - Hayır diğerleri aklımda sadece onu unutmuştum.
    Gitmeye başlar ve kapının orada Matt Baker'i görür. Matt Baker: Zayıf, uzun boylu, üstünde siyah bir zırh olan liderdir.
    - Bu ne cürret! Ne istiyorsun? Seni tanıyor muyum?
    - Evet liderim, beni tanıyorsunuz. Kral bana bir görev verdi ama sizinle konuşmam gerekiyor.
    - Ne konuşacaksın bakalım benle?
    Duane Eddy unutmuş gibi yukarıya bakarak ne diyeceğimi unuttum of! Kral neredeydi başım döndü burası çok büyük her şeyi unutuyorum!
    Kral'ın yanına liderlerden başka birisi yaklaşamaz ki!
    Tam bu bir ajan diye bağıracakken  hemen Matt Baker'in arkasına geçer, boynunu tutar.
    Atın silahları diye bağırır. Onlar silahlarını atınca hepsinin boynunu keser ve cesetleri görünmesin diye denize atar. Matt Baker'i de bıçaklar ve susturucu silahıyla öldürmeden kralın yerini söylemezsen affetmem der.  O da hemen tamam dur, kral bu yolun sol çıkışında der. Duane Eddy de aferin ama söylersen affedeceğimi söylememiştim ki der ve öldürür.
    Daha sonra da denize atar. Hemen tünelden gitmeye başlar ama ne görsün arka kapıyı da kapatırlar ve onu silahıyla beklerler.    Duane Eddy yakalandığını anlar ve ölmemek için ellerini yukarıya kaldırır. Onu sol kapıdaki çıkışa yani büyük, karanlık ve farelerle dolu bir zindana atarlar.

0

4.9.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Devamı daha etkileyici olmuş.Tebrikler.

0

4.9.2014