ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hileyi nasıl önleyebiliriz ???? Kilitli

• nghthwksrcn
    Konu: 8 Yanıt: 14
    -1 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

forumdaki herkes 1 gününü oda incelemeye ayarlasın og ler bakalım iş yapıor mu onun testidir bu; fraps programını pc imize kuruyoruz açıyoruz start fraps minimized seçeneğini okeyliyoruz oyuna girip özellikle yıkım uyku modu gibi odaları 1 gün boyunca sağ tıklayıp gelen inceleye tıklıyoruz ve başlat diyoruz odaya girdikten sonra tabla öldürme/ölme oranına bakıyoruz şüphelendiğimiz biri varsa 0 ölme gibi onu izliyoruz hackı yapınca bir tur sonra izlediğimiz kişiye tekrar gelip f9 a basıp videoyu çekime alıyoruz hacki görünce de f9 a tekrar basıp videoyu durduruyoruz ve youtube a vidoyu yüklüyoruz ve desteke o videonun linkini atıyoruz eğer videosunu gönderdiğimiz oyuncu 1 gün sonra tekrar oyundaysa destek işini yapmıor demektir ve oyunu bu videoları destek değerlendirene kadar oynamıyoruz işte bu kadar basit ama biraz çaba harcamak lazım arkadaşlar !!!

0

7.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Şikayetinizi gerekli yerlere ileteceğim.

İyi Forumlar.

0

7.9.2013

Link kopyalandı.
  • naccare
    Konu: 1 Yanıt: 14
    55 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Şikayetinizi gerekli yerlere ileteceğim.

İyi Forumlar.

kopyala yapıştır . hilecilere hiç bir b** olduğu yok aynen devam ediyorlar ( ben de yapıyorum artık ) her konuya kopyala yapıştır yapacağım

0

8.9.2013

Link kopyalandı.