ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hileyi Bitirmek Çok Kolay Buyrun..! Kilitli

• lphens1
    Konu: 4 Yanıt: 15
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın yetkililer ne zaman Hi.le ile ilgili bir konu acsak her zaman çalısmalarımız var en kısa zamanda diyrosunuz.tamam calısma yapıyorsunuzdur eyw bir çözüm arıyorsunuzdur onada eyw.ben bu oyunu 4 senedir oynuyorum. ve ilk basladıgımdan itibaren sürekli hile var oynda. önceden ucanlar kacanlar simdide base tarayanlar bomba kuranlar ne arasanız.

HİLEYE SON:Çözüm aramak yerine her sunucuya 2 şer tane OG koyun (og ler dolu odalara bile giriş yapabilecek yetkileri olsun,Sifreli odalara vs.) 7/24 denetim için 2 vardiyalı bir calısma olarak OG alımı yaparak OG sayısı karsılanabilir.Ve Bu OG ler asla oyun oynamayacak ve marketten bir sey alım satımı yok sadece ban atacak oda gezecek.Bunu hayata gecirirseniz istedikleri kadar Hi*le kullansınlar 1 ay sonra oyunda hi'le kalırsa ben hiçbir sey bilmiyorum.
    OG sayısı Cok Olur Diyorsanız Kampların Sayısını Azaltıp  Kapasitelerini Artırabilirsiniz.

BU ÖNERİM HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ COK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • emirhanbey2163
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

çok iyi konuştun kardeş bravo!!!

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • cemalcelal
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

anlattıklarını ben de biliyorum başıma gelmişti herkeze söylüyorum çözümleri burada  bulabilirsiniz:D

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • lphens1
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

emirhanbey2163 dedi ki;
    çok iyi konuştun kardeş bravo!!!  saol kardeşim.

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • Mertcanist108
    Konu: 2 Yanıt: 13
    117 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Doğru söylüyorsun,Hayata geçirilmeli ancak o kadar bir sürü oda olucak hangisine yetişecekler?

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • lphens1
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim ztn her kampda 2kişi olucak ve sürekli katıl diyerek 1 odaya bakmaları 2dk sürer sürmez oyun oynamayacaklar o odada olduklarını görmeyeeckler bile sadece izliyor gbi bakıcaklar seri seri.zaten bu sistemi 1hafta düzenli olarak yaptıkları taktirde o kadar azalacakki siz bile sasıracaksınız.

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • Lannister
    Konu: 0 Yanıt: 6
    45 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hileler önlenebilir, Ama hileciler önlenemez.

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • lphens1
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

tabiki hile olur yine ama adam albay kasıp illegal die oda acamaz konuyu dagıtmayalım lütfen.bu sistemle hile %100 bitecek die bir sey yok ztn hile bitmez orasına diyecek lafımızda yok adam albay olmuş 60m 100m GP kasmıs bunu en az 1 ayda kasıyor 1 ay elini kolunu sallıya sallıa illegal yapıo diğerleri base tarıor bundan bahsediyoz

0

18.6.2014

Link kopyalandı.