ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hileye İyi Son Kilitli

• lejyonmicrop
    Konu: 3 Yanıt: 12
    171 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hileleri sonlandırmak için iyi bir çözüm buldum bence hilecinin ss si alındığında hilecini hesabı sıfırlansın banlamayın banlanmıolar program kullanıolar hesabını sıfırlayın kastığı rütbe eşyaları vb sıfırlanınca görürler bakalım bida hile açıyorlarmı 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu öneriyi destekleyenler beğensin beğeninki hilecilerden ne kadar bıktığımızı görsünler
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0

27.6.2014

Link kopyalandı.
  • lejyonmicrop
    171 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hileleri sonlandırmak için iyi bir çözüm buldum bence hilecinin ss si alındığında hilecini hesabı sıfırlansın banlamayın banlanmıolar program kullanıolar hesabını sıfırlayın kastığı rütbe eşyaları vb sıfırlanınca görürler bakalım bida hile açıyorlarmı 

bu öneriyi destekleyenler beğensin beğeninki hilecilerden ne kadar bıktığımızı görsünler

0

27.6.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merak etme, program kullansalar da fayda etmez ;)

0

27.6.2014

Link kopyalandı.
  • aycan
    Konu: 4 Yanıt: 5
    91 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yaa ben bugün ban yedim oyuna giriş yaparken neden bende hlede yok başkacharla giriyorum sorun yok neden banyedim bilemiyorum bana yardım edin nakitimde var bugün kampanya çıktı bnu bekliyodum dahada çekicektim ama :( saygılarımla nick: dragnel01

0

29.6.2014

Link kopyalandı.
  • lejyonmicrop
    171 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aycan işte bu moderotörler banlandıklarını sanıyorlar ama o hileciler yerine senin gibi suçsuz kişiler banlanıyor !

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

lejyonmicrop dedi ki;
    aycan işte bu moderotörler banlandıklarını sanıyorlar ama o hileciler yerine senin gibi suçsuz kişiler banlanıyor !

Sisteminiz temiz ise ban almazsınız.

0

31.7.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

lejyonmicrop dedi ki;

Hile kullanan kişiler eğer destek sistemine bildirilmiş ve kanıtlar/incelemeler yeterli bulunmuş ise, o kişiler hakkında gerekli cezai işlem mutlaka uygulanır. Bunun aksi bir durum söz konusu değildir.

0

31.7.2014

Link kopyalandı.