ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hilelere Karşı Benim Önerim. Kilitli

• Normande
    Konu: 4 Yanıt: 5
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bilindiği üzere şu günlerde sıkça dert yakındığımız hile kullanımının geneline baktığımızda büyük bir çoğunluğunu (%70-80) yeni açılan hesaplar olduğunu görmekteyiz. Yani kısacası bu hileleri kullananlar sürekli aynı kişiler ve takip ettikleri internet sitelerinde yeni hilelerin çıkmasına parelel olarak bu kişiler yeni hesaplar açmaktadırlar.

önerim şudur ki hesap açma işleminin 7 iş günü içerinde olması .Bu sayede sadece hileyi kullanmak için hesap açma işlemi uzun süreceğinden kullanıcı vazgeçecektir,gerçek oyuncular ise 7 iş günü sonunda hesaplarına kavuşmuş olacaklardır. Şimdiden ilginize teşekkür ederim. NormandelHSl

0

24.4.2013

Link kopyalandı.
  • okay3333
    Konu: 3 Yanıt: 10
    -24 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Ya Desteğe Atsan Bakmazlar Hileleri Son Verin Desen Vermezler. Ya Bakın Oyunda Hileciye Küfür Ettim Hileciye Zaten Sinirliyim ve Karşıyım Hile Yapan Kişi Küfür SS 'sini Yollamış BANNED Oldum Var Mı Böyle Bir Kafa.? Böyle Bir Anlayış.? Birdaha Oyuna Nakit Yatırırsam Namerdim

WOLFTEM BENİM İÇİN ŞU YORUMUMDAN SONRA ARTIK BİTMİŞTİR

NOT: HERKESİN UMUDU OLDUGU GİBİ HİLELER TAMAMEN (AMA TAMAMEN İMKANSIZ AMA) KALKARSA BAŞLAYACAĞIM HERKESİN UMDUGU GİBİ SENELERCE BEKLEDİGİ GİBİ AMA OLMAYAN ŞEY!. HİLELERİN TEMİZLENMESİ!!!!.

ELVEDA!.

0

24.4.2013

Link kopyalandı.
  • FuzuLiWT
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

abi IP adreslerini banlasınlar bak bi daha oluyo mu

0

29.4.2013

Link kopyalandı.
  • format2004
    Konu: 0 Yanıt: 2
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Çok aciz bir joygame sitesi ile karşı karşıyayız kaçıncı konudur bakıyorum bir tanesinde muhatap olupta cevap vermiyorlar aynen bende hileci birine küfür ettim diye 2015 yılına kadar susturulma cezası aldım millet og lere haykırma ile ana avrat dümdüz gidiyor adamlar aynen olduğu yerde ne ceza var ne ban 630 sıralamada albay çarım var dünya kadar emek verdim ama boşmuş dünya kadar para yatırdım aptallığıma 23 nisan kampanyasında 10 ar tane şans kutusu aldım hediyesi olan 30 ar kutu vermediler desteğe yazdım neymiş birer birer almam gerekiyormuş bu düpedüz soygun oyuncu adım IKA5AP bu vakitten sonra banım kalkmayıncaya kadar oyunu bırakıyorum...

0

30.4.2013

Link kopyalandı.