ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hilelere daha hızlı müdahale edilebilir Kilitli

• kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Şuanda bazı çalışmalar yüzünden aksaklık oldu. Ama eylülün içerisinde açılması gerekmektedir.

İyi Forumlar.

Kamus iyi niyetinden şüphem yok ama senin de oyunun ne durumda olduğundan haberin olduğunu biliyorum.Kızıyorsam ya da hakarete varan sözler söylüyorsam sana değil oyunun bu kötü durumuna söylüyorum...

Merhabalar,

Durumunuzu anlamaktayım. Şu da var nasıl hile kullanarak zevkli bir oyun oynadıkları da ayrı mesele.

İyi Forumlar.

0

18.9.2013

Link kopyalandı.
  • kediler555
    Konu: 0 Yanıt: 14
    135 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hile yapıp adam öldürerek zevk alıyor mu bilemem ama o kişi hileyle beni ölürürken zevk almıyorum onu söyliyeyim ?? nasıl alabilirim ki . petra da sniper modunda elimde stout ile gardi öldürmek hemde 2000 hp'li ( canlı ) + 1000 yp 'li gardi öldürmek her babayiğitin işi değil . zaten ölmüyor da . veya kurtuluşta bıçak modunda da durum aynı adam kurta kurt modunda insan ve elinde ki silahla tek atıyor . şimdi gelelim zevk meselesine o kişi hile ile kaç kişinin canını yakarak zevk duyuyor ve ya annesine ağır hakaretten ne zevk alıyor . hakkımız haram olsun BAŞKA NE DİYEBİLİRİM Kİ

0

18.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bu hile açanlar biraz emek harcayıp sahip olabilecekleri eşyaları kolay yoldan kullanmak için oyun oynamak yerine internette hile arıyorlar.

0

18.9.2013

Link kopyalandı.
  • Synca
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Eskiden 10k altına hileciyi atmak icin oylamaya sunabiliyorduk fakat bu iş nakit e döndü icin isteyen hileci girip oyun sonuna kadar oyunculari öldürmeye dvm ediyor ne sevk aliyollar bilmem ama karekter kasip nick degişip satildini biliyoruz az cook şuan son seviye rütbeli albaylar bile şuan baseden tarama kullaniyor ne kadar ss video atsakda gerekeni yapildını veya yapilmani bilmiyoruz :) kısaca lafi uzatmayin Oyun Kurucularina yada bu odadan atma oylama paketini altin yada oyun yöneticilerine ücretsiz vermenizi tavsiye ederim en azindan bi nevre oyunda hilenin önüne gecilir:)

0

22.9.2013

Link kopyalandı.
  • Synca
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bu adam 20 yakin ss cekip attimiz oldu fakat hala oyunda hile yapip baseden baseye tarama herşey var ve hala oynuyor desteke yolladimiz ticketlerin coğu ban yiyiğ yemedini bile bilmiyoruz fakat kara liste gibi bişey cikarsaniz ban yiyen oyuncularin nicklerini yazsaniz ne güzel olur en azindan yolladimiz tickketlerin bi işe yaradini anlariz

0

22.9.2013

Link kopyalandı.