ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hilelere daha hızlı müdahale edilebilir Kilitli

• affetmem1986
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bence oyuncuların oyun içinde 24 saat oyunu denetim altında tutacak oyun içi yönetime ihytiyaçları var oyunda mesaj bölümüne og diye bir bölüm açılabilir bunu gereksiz kullananlar ceza alırlar her odadan sorumlu bir og olur ve mesajda oda numarası verilir odaya girdiğinde bizzat hileyi tespit eder ve banlar bu video yüklemekten çok daha pratik ve caydırıcı bence üstelik bu işi yapmak isteyecek pek çok kişi vardır eminim hem oyunun eğlencesi artar hemde joygame kaybettiği oyuncuları tekrar kazanır bir programa bel bağlamak doğru değil bence tabi ki programda olmalı ancak programın savunması aşıldığında devreye görevli insanlar girmeli son zamanlar da hilenin artışı ve bu hileleri kullananların bunları oglerden satın aldığını söylemesi ve ban yemeyeceğim nasılsa şeklindeki pervasız tavırları inanın ben dahil pek çok oyuncuyu bıktırdı wolfteam de küfürler hileler kol gezer oldu artık bir dur denmesinin zamanı bence şimdiden teşekkür ederim

0

14.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

bence oyuncuların oyun içinde 24 saat oyunu denetim altında tutacak oyun içi yönetime ihytiyaçları var oyunda mesaj bölümüne og diye bir bölüm açılabilir bunu gereksiz kullananlar ceza alırlar her odadan sorumlu bir og olur ve mesajda oda numarası verilir odaya girdiğinde bizzat hileyi tespit eder ve banlar bu video yüklemekten çok daha pratik ve caydırıcı bence üstelik bu işi yapmak isteyecek pek çok kişi vardır eminim hem oyunun eğlencesi artar hemde joygame kaybettiği oyuncuları tekrar kazanır bir programa bel bağlamak doğru değil bence tabi ki programda olmalı ancak programın savunması aşıldığında devreye görevli insanlar girmeli son zamanlar da hilenin artışı ve bu hileleri kullananların bunları oglerden satın aldığını söylemesi ve ban yemeyeceğim nasılsa şeklindeki pervasız tavırları inanın ben dahil pek çok oyuncuyu bıktırdı wolfteam de küfürler hileler kol gezer oldu artık bir dur denmesinin zamanı bence şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar,

OGY adı altında bir ekip kurulmaktadır. En kısa süre içerisinde oyunda göreceksiniz.

İyi Forumlar.

0

14.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhabalar,

OGY adı altında bir ekip kurulmaktadır. En kısa süre içerisinde oyunda göreceksiniz.

İyi Forumlar.

Kamus bu ekip eylülde gelecek diye söyleyip durdun da eylülün ortasına geldik daha bir çalışma göremedik.Tahminen ne kadar daha bekleyeceğiz ekibin çalışmaya başlaması için bir bilgin var mı ?

0

14.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Şuanda bazı çalışmalar yüzünden aksaklık oldu. Ama eylülün içerisinde açılması gerekmektedir.

İyi Forumlar.

1

14.9.2013

Link kopyalandı.
  • zorbey065
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

SLM BENCE OYUN SİTESİNDE ONLİNE KALABİLECEK YETKLİ ADMİNLER GEREKİR VE HER ODA İÇİN BİR ADMİN ODADAN ATMA YETKİSİ OLAN BİRİSİ OLURSA BU HİLELERİN ÖNÜNE GECİLİR WOLFTEAM ODADAN ATMA YETKİSNİ ÜCRETLİ YAPMIŞ BENCE BU ODADAN ATMA YETKİSİ ÜCRETSİZ OLMALAIDIR OYUN İÇERİSİNDEN HİLECİ GİRİYOR OYUN BİTMEYENE KADAR HİLECİYİ ATAMIYORSUN BİTİĞİNDE ATMADAN KENDİSİ ZATEN CIKIP KAÇIYOR HALBUKİ YÖNETİCİDE ODADAN ATAM YETKİSİ OLMUŞ OLSA HİÇ KİMSE ARTIK OYUNA HİLE İLE GİRMEYE CESARETİ OLMAZ VE BEN ŞAHSEN CHAT SOHBET SİTE SAHİPLİĞİ YAPMIŞ BİRİYİM HALDA SİTEM VAR SİTEMİZDE KÜFÜR EDEN HİLE YAPAN ARGO KONUŞAN USERLER İÇİN Z-gline ATARIZ O PC DEN HER KİM GİRMİŞSE IP ADRESLERİNİ YASAKLARDIK BİRDAAH HİÇBİR USERLERİRAHATSZI ETMEZDİ SİTE SAHİPLERİNDEN VE YÖNETİCİLERDEN RİCAM BU HİLELLERİN ÖNÜNE GECMELERİNİ VEYA BİR CÖZÜM BULMAALRINI RİCA EDİYORUM BÖYLE DAVAM EDERSE WOLFTEAMI BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞAHSEN SAYGIALRIMLA ....

0

14.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

SLM BENCE OYUN SİTESİNDE ONLİNE KALABİLECEK YETKLİ ADMİNLER GEREKİR VE HER ODA İÇİN BİR ADMİN ODADAN ATMA YETKİSİ OLAN BİRİSİ OLURSA BU HİLELERİN ÖNÜNE GECİLİR WOLFTEAM ODADAN ATMA YETKİSNİ ÜCRETLİ YAPMIŞ BENCE BU ODADAN ATMA YETKİSİ ÜCRETSİZ OLMALAIDIR OYUN İÇERİSİNDEN HİLECİ GİRİYOR OYUN BİTMEYENE KADAR HİLECİYİ ATAMIYORSUN BİTİĞİNDE ATMADAN KENDİSİ ZATEN CIKIP KAÇIYOR HALBUKİ YÖNETİCİDE ODADAN ATAM YETKİSİ OLMUŞ OLSA HİÇ KİMSE ARTIK OYUNA HİLE İLE GİRMEYE CESARETİ OLMAZ VE BEN ŞAHSEN CHAT SOHBET SİTE SAHİPLİĞİ YAPMIŞ BİRİYİM HALDA SİTEM VAR SİTEMİZDE KÜFÜR EDEN HİLE YAPAN ARGO KONUŞAN USERLER İÇİN Z-gline ATARIZ O PC DEN HER KİM GİRMİŞSE IP ADRESLERİNİ YASAKLARDIK BİRDAAH HİÇBİR USERLERİRAHATSZI ETMEZDİ SİTE SAHİPLERİNDEN VE YÖNETİCİLERDEN RİCAM BU HİLELLERİN ÖNÜNE GECMELERİNİ VEYA BİR CÖZÜM BULMAALRINI RİCA EDİYORUM BÖYLE DAVAM EDERSE WOLFTEAMI BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞAHSEN SAYGIALRIMLA ....

Merhabalar,

Bu tarz bir ekip şuanda deneme aşamasında ve adları OGY olacaktır. Oyunda en kısa süre içerisinde göreceksiniz.

İyi Forumlar.

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

oyunun b**u çıkmış kimin umurunda ?? sadece biz dürüst oyuncuların .ama bizlerin de nesli tükenmekte .. ya bizde hack alacağız yada oyunu bırakacağız . ogy ekibiymiş . oyalama taktiği başka bir şey değil . eylül ayı da bitti . herhalde adamlar jtt4 te geziyorlar . birazda oyunda gezseler ya

0

16.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhabalar,

Şuanda bazı çalışmalar yüzünden aksaklık oldu. Ama eylülün içerisinde açılması gerekmektedir.

İyi Forumlar.

Kamus iyi niyetinden şüphem yok ama senin de oyunun ne durumda olduğundan haberin olduğunu biliyorum.Kızıyorsam ya da hakarete varan sözler söylüyorsam sana değil oyunun bu kötü durumuna söylüyorum...

0

18.9.2013

Link kopyalandı.