ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hilelerden Bıktım Artık Kilitli

• erozi1234
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bakın ogler bu oyunu en az 4 yıldır oynuyorumdur ve yüklü bi miktarda para yatırdım bu oyuna.Benim para verip aldığım karakterleri silahları hileler sayesinde bedavaya alınıyor ve bu sizin umurunuzda değil.Eğer bu hileleri temizlemezseniz gün gittikçe player kaybedersiniz.Siz sadece aldığınız paraya bakarsınız.Hilelermiş vs. hiç umrunuzda değil.Ve artık bunun düzelmesini rica ediyorum.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

7-14 Yaşında veletler de oynuyor bu oyunu niye oyuncu kaybetsinler, Hilelerin de suçlusu o şerefsiz aile çocukları, eğer 15+ yazdığı gibi olsaydı hileleri görmezdk bile diyebilirim ama yakında yöneticiler para için kendilerini pazarlayacaklar!

Şuna da her odada bir hile mevcut ve bununla oynamamız isteniyor bakalım OGY'leri bekliyoruz! Ne yapacaklarsa (!)

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • Pexola
    Konu: 1 Yanıt: 5
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Ben de en az 4 senedir aralıklı oynuyorum. Oyna da epey bi para da yatırdım. O kadar iş güç yoğun ve yorgunluğundan strest atmak için giriyorum, ulan hangi odaya girsem yemin ederim ki hile ! Zaten açtığım konuların hepsi ss'dir. Hemde ne hileler var! Bu nasıl bir hizmet? Nerede ulan bu OG'ler ve yetkililer hepsi mi tatili çıkar, ulan tatil bitti neredesiniz !!
    Geçen gün karşı takımdan 2 şerefsizde de bi tuhaf hile var ve en sonda itiraf edip OG'den 60tl'ye 2 aylık hile satın aldığını ve benimde almamı söyledi ! :S
    Ne kadar doğru bilmiyorum ama, işin ucunda para olduktan sonra insan her şeyi yapar ! ;)

Bu ay içinde el atılmazsa aldığınız parayı helal etmem, son sözüm budur !!

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

O kişileri bildirdiğiniz taktirde kişiler hakkında gerekli işlemler yapılacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Ve OG'ler hiçbir şekilde hile satmıyor arkadaşlar. Bunu gözleriniz ile görmediyseniz lütfen inanmayın. Eğer böyle bir durum olursa o OG hakkında yasal işlemler başlatılır.

İyi Forumlar.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • naccare
    Konu: 1 Yanıt: 14
    55 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

O kişileri bildirdiğiniz taktirde kişiler hakkında gerekli işlemler yapılacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Ve OG'ler hiçbir şekilde hile satmıyor arkadaşlar. Bunu gözleriniz ile görmediyseniz lütfen inanmayın. Eğer böyle bir durum olursa o OG hakkında yasal işlemler başlatılır.

İyi Forumlar.

kopyala yapıştır . hilecilere hiç bir b** olduğu yok aynen devam ediyorlar (bende kopyala yapıştır yapacağım artık )

0

8.9.2013

Link kopyalandı.