ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hileler yine artıyor Kilitli

• lFanatiC
    Konu: 1 Yanıt: 1
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bakım yapıldı 2 gün rahat oyun oynadık düzeldi diye nakit de çektim ama bugün yine doluşmaya başladı hileler buna köklü çözüm bulunamıyor mu?

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

lFanatiC dedi ki;
    Bakım yapıldı 2 gün rahat oyun oynadık düzeldi diye nakit de çektim ama bugün yine doluşmaya başladı hileler buna köklü çözüm bulunamıyor mu?

Evet bizde bu durumun farkındayız ancak elden bir şey gelmiyor yavaş yavaş hile paylaşımı yapan sitelerin coderlerı yine iş başında :) hile yazıyorlar cold hack yapımcılarıda hilelerini güncellediler ve bunun yüzünden de hile artışı %200 oldu :) bize düşen tek şey hile kullananları tespit edip ticket yoluyla wolfteam yetkilililerine bildirmek olucak ;)

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • AntiMediCo
    Konu: 21 Yanıt: 70
    744 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bende fena sinir olmaya başladım :S oyuna başlamadan hileleri tespit etmek için taktikler geliştirmeye başladım artık :s mesela bi kişinin kd'si 2.00'dan yüksekse hile olma ihtimalı yüksektir heleki düşük rütbeliyse :d

0

20.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

AntiMediCo dedi ki;
    Bende fena sinir olmaya başladım :S oyuna başlamadan hileleri tespit etmek için taktikler geliştirmeye başladım artık :s mesela bi kişinin kd'si 2.00'dan yüksekse hile olma ihtimalı yüksektir heleki düşük rütbeliyse :d

ahaha katılıyorum kd si yüksek ve düşük rütbeliyse hiç düşünmeden odadan at :) veya direk oyundan cık cünkü bunun başka bir cözüm yolu yok :)

0

20.9.2015

Link kopyalandı.
  • perky23
    Konu: 4 Yanıt: 258
    925 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,
    Oyun içerisindeki hileleri ortadan kaldırabilmek için ekibimiz devamlı çalışmaktadır, sürekli yeni yamalarla çıkan hileleri temizlemektedir fakat devamlı olarak yeni hileler çıktığından hilenin önüne tam anlamıyla geçilememektedir. Yine de sizlere temiz ve eğlenceli bir oyun sunabilmek için yetkili arkadaşlarımız ellerinden geleni yapmaktadır.
    İyi Forumlar Dileriz.

0

20.9.2015

Link kopyalandı.