ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

HİLELER ALDI BAŞINI GİDİYOR ÇÖZÜM NE ZAMAN???

• CATLOWSKI
    Konu: 1 Yanıt: 1
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HİLE ALDI BAŞINI GİDİYOR O.GLER UYUYOMU TAM JP YUKLEYIP SILAHIMIZI VSMIZI ALIYORUZ SONRA BU ELEMANLAR GELIP BIZI OYUNDAN SOĞUTUYORLAR INSANIN NE OYNA GIRESI KALIYOR NEDE OYNAYASI OLAN BIZIM JP ILE YUKLEDIGIMIZ ITEMLERE OLUYOR SURELERI GIDIYOR BUNLAR YUZUNDEN RUTBEDE KASAMAMIZ CABASI ZEVK ALMAYI GEÇTİK ARTIK!!!!!!!!!!

0

4.10.2015

Link kopyalandı.
  • raki
    Konu: 4 Yanıt: 13
    391 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

malesef yönetim deki çalışan pardon oturup oyundaki hileyi izleyen şahıslar müdehale etmiyolar daha doğrusu edemiyorlar çünkü o kadar kazandıkları paraya karşı adam gibi bir güvenlik sistemleri yok yada kurmak istemiyolar çünkü hileden de rant sağlamaya başladılar bundan adım gibi eminim bu kadar oyuncu hileden müzderipken oturup seyre bakmak heleki ellerinden bazı şeyler geldiği halde seyre bakmak bu oyuncuların emeklerine saygı göstermemektir  suratlarına küfür etmekdir kaç senedir hileye çözüm yok 1 senedir yama bile kurmuyoar artık bir yama 2 gün sonra oyunda yine hile bu böyle nereye kadar gidicek acaba merak ediyorum neden ban süresini 6 ay yada direk ip ban yapmıyolar merak ettinizmi hiç?? oyunun tek sorunu olan hileye neden bu kadar çok müsade ediyorlar sordunuzmu kendinize böyle güzel bir oyunun resmen içine ediyorlar yazık BUNUN TEK SORUMLUSU OYUN YÖNETİCİLERİ DİR BU BÖYLE BİLİNE
    SEN BEN O NE ZAMANA KADAR BÖYLE HİLE VİDEO GÖNDERMEYE DEVAM EDİCEZ YETER BIKTIRDINIZ YETERRRRRRR................

0

7.10.2015

Link kopyalandı.
  • Hazard9692
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Malesef. Bu Soruna Çözüm Getiremediler Hala Ama Yakında Gelecektir. Beklemedeyiz #JoygameWolfteam

0

10.10.2015

Link kopyalandı.
  • hyperion48
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyun tamamen oynanmaz halde artık bir çözüm şart her oda başına 1 adet hileci düşüyor

0

13.10.2015

Link kopyalandı.