ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

HİLECİ OROSPU COCUKLARI

• kralormanci
    Konu: 4 Yanıt: 16
    107 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

OYUN BOYUNCA ANASINA BACISINA BOL BOL KUFUR ETTİM ANASINI SİKTİM BACISINI SİKTİM ADAM KEYFE GELDİ HATTA HOŞUNA GİTTİ. BU OYUU BU HALE GETİRENLERİN ANASINI BACINSINI SİKİM .SORUMSUZ OYUN GÖREVLİLERİ SORUMSUZ TEKNİK SERVİS VURDUM DUYMAZ SİTE ADMİNLERİ ANANIZI BACINIZI SİKİM SİZİN .BANLAYIN GİTSİN http://hizliresimupload.net/resim.php?i=dtj34Bve.jpg

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba.

Destek sistemine bildirim yapabilirsiniz.Yetkili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
    iyi forumlar.

1

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • medaratya
    Konu: 0 Yanıt: 4
    39 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hileye çözüm bulup uretemıyorsunuz siz hiç bir işe yaramassınz birde bu oyuna oynayanlardan para kazanırsınız ama haklarını bile savunamıyorsunuz sadece izlemekle yetınıyorsnusun hatta bir sey yapamayınca mala baglıyorsunuz

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

medaratya dedi ki;
    hileye çözüm bulup uretemıyorsunuz siz hiç bir işe yaramassınz birde bu oyuna oynayanlardan para kazanırsınız ama haklarını bile savunamıyorsunuz sadece izlemekle yetınıyorsnusun hatta bir sey yapamayınca mala baglıyorsunuz

Merhaba.

Lütfen konuşmalarınıza dikkat edin , aksi halde ceza alıcaksınız.
    Hilelerle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
    Forum kurallarını okuyun.
    iyi forumlar.

1

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • yankesici006
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

yav kes orospu artığı artığı seni herşey bariz ortada ha bu arada küfür ediyorum lan küfür ediyorum keşke zamanında baban ananın amına yanmış odun soksaydı duman çıksaydı da sen çıkmasaydın. IQ YOKSUNU OROSPU ÇOCUĞU HİLE VAR LAN HİLE VAR ANLAMA KITMISINIZ LAN SİZ FORUMUNU DA SİKEYİM SENİ DE SİKEİYIM ALLAHIN O .ÇU   O KAZANDIĞINIZ PARALAR  SİKEEE SİKEEE GÖTÜNÜZDEN ÇIKACAK MEZARDA ŞEREFSİZ KALLEŞ KÖPEK OROSPU ÇOCUĞUU

0

29.1.2020

Link kopyalandı.
  • 9786453121
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

mk kodumunu soner5666666 banlayın

0

10.2.2020

Link kopyalandı.