ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hile Yapmayın ! Kilitli

• texsxyusuf
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çünkü Çarınız Bam Yer ve Oyunun TaDı Kalmaz Size tercihim Hile Yapmayın Ve Hile Yapanlar Fix Yesin Oyunun Kurucuları Bunu Düşünün Lütfen :adore:

0

12.9.2013

Link kopyalandı.
  • texsxyusuf
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Doğru Muyum ?

0

12.9.2013

Link kopyalandı.
  • gamzeolcan
    Konu: 2 Yanıt: 4
    41 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

nasıl fix anlamadım çok hileci var çokk bıktım ben ayda belki 200 tl nakit alan birisiyim ama sıkıldım. buna bi çözüm lütfenbugün tam 4 hileci dekgeldi isimlerini alamadım ama bıktım ben güçyöneticiğim var yardımcı ollun

0

13.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

nasıl fix anlamadım çok hileci var çokk bıktım ben ayda belki 200 tl nakit alan birisiyim ama sıkıldım. buna bi çözüm lütfenbugün tam 4 hileci dekgeldi isimlerini alamadım ama bıktım ben güçyöneticiğim var yardımcı ollun

Merhabalar,

Ekran görüntüsü veya video aldığınız taktirde destek sistemine iletirseniz gerekli işlemler o kişiler hakkında yapılır. Bundan emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

0

13.9.2013

Link kopyalandı.
  • tluxas2
    Konu: 2 Yanıt: 12
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kamus1 desteğe hiç video atmadınız galiba :S geçen ay 11 video yolladım 2 gün önce videosunu attığım adamı gördüm.Emin olun filan diyorsun ama yardım etmiyorlar, cevap bile werilmiyor otomatik mesaj atılıyor.

0

13.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Mod olmadan önce oyunu üç buçuk yıldır oynuyorum. 500 600 video, 2000 veya 3000 den fazla ekran görüntüsü attım ve attıktan sonra. Bir daha desteğe bakmadım çünkü illaki ilgileneceklerdir. Bu mantıkla ilerledim ve bir sorun yaşamadım.

İyi Forumlar.

0

13.9.2013

Link kopyalandı.
  • mikayil
    Konu: 82 Yanıt: 828
    -61 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Sana gene az gelmiş 4 tane hileci bana 4 tane keşke gelse wallhacki mi base tarayanmı havada uçarak gezenmi birdenbire oyunun birmesimi en az 50 kez geliyor başıma bu nasıl iş böyle anlamıyorum ama şunu söylüyeyim hani birden bire oyun bitip tecrübe puanı geliyor ya o güzel oluyor bazen ara ara bazı odalarda tıkım gibi bomba konuluyor o süre bitmeden veya biter bitmez kaybediyor veya kaznıyoruz eğer hackler bu oyun zamnını etkileyecek kadar değiştiyse bence bir çözüm bulun yoksa çok büyük olaylar olacaktır ayrıca wolfteamden sözüm dışarı s2 son silahta öyle wolfteamde hileci var s2 oynayam diyorum oda hileci orda baseden bıçak tam kafaya geliyor bu 2 oyuna bir çözüm bulmak lazım gerekirse oyunu 1 hafta kapatın hackleri silin hack yapanları banlayın ve affetmeyin birdaha

0

13.9.2013

Link kopyalandı.