ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hesap Güvenliği İle İlgili Bilgilendirmeler

• 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba dostlar,
    Her oyuncuya demiyorum ama yine de birtakım oyuncularımız hesap güvenliğini nasıl sağlayacaklarını bilmiyorlar. Bu konuda onlara yardımcı olmaya çalışacağım,

- Öncelikle bir e-posta oluşturun. Bu e-posta' yı sadece oyunlara kayıt olurken vb. yerler için kullanın. Onun dışında hiçbir yerde kullanmayın. 
    Bu e-postanın şifresi rakam, büyük ve küçük harf ve sembollerden oluşsun. Şifreyi seçerken 1234, abcd gibi art arda gelen harf ve rakamları kullanmayın.
    - Oyun hesabınızın şifresi için de aynı şeyler geçerlidir. Büyük ve küçük harf, sembol ve rakamlardan yararlanılmalıdır. 
    Şifrenizi TC Kimlik Numaranız yapmayın.
    Şifrenizi kolayca bilinebilecek şifreler yapmayın.

NOT: Bilgisayarınıza yararı dokunmayacak, gereksiz program ve dosyaları indirmeyin. (Özellikle hileler)
    NOT: Oyuna girmeden önce mutlaka bilgisayarınızı hızlı taramadan geçirin.
    NOT: Kullanıcı adı ve şifrenizi kimseyle paylaşmayın.
    NOT: Hesabınızı satmayın veya ortak almayın.

Önemli Not: Şifrenizi 2 haftada bir kez mutlaka güncelleyin. Şifrenizde 2 rakam ve 2 harf değiştirseniz dahi mutlaka 2 haftada bir kez şifrenizi güncelleyin. Aynı şey e-posta şifreniz için de geçerli.

Önemli Not 2: Joygame yetkilileri kullanıcı adı ve şifrenizi istemez. Bu yüzden size gelip ben OG' yim, Oyun görevlisiyim diyen kişilere asla kullanıcı adı ve şifrenizi vermeyin.

0

26.5.2014

Link kopyalandı.
  • 147852369berke1
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

nerden değiştirilio şifre

0

27.5.2014

Link kopyalandı.