ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hesabınızın Çalınmaması İçin Önemli Uyarılar...

• Pesimistİnsan
    Konu: 20 Yanıt: 130
    1358 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Son zamanlarda hesap  hırsızlığı  artmış durumda,bununla  ilgili bilmeyen oyuncular için  uyarı yazısı  yazma gereği duydum.Lütfen dikkatlice okumanızı  tavsiye ederim.
    1)Bedava nakit  diye birşey yoktur...Size Hediyeni aldınmı ?  Nakit istermisiniz ? diye  mesaj atarak  tr.gg  tarzı  sitelere  şifrenizi  girmenizi isteyenleri hemen engelleyin.
    2)Videonu  izledinmi ? Senin SS ni almışlar silmezsen ban yiyeceksin diyerek  site ismi vererek  şifrenizi  isteyen kişileri engelleyin.
    3)www.joygame.com/wolfteam/   sitesi dışında  şifrenizi  hiç bir siteye girmeyin.Eğer girdiyseniz  hemen şifrenizi  e postadan değiştiriniz.
    4)Hile istermisin  ?  diyerek  size  Hile  linki  verilirse asla bu programları indirmeyiniz.Bu tür  programların içinde Keylogger,Trojan tarzı  casus  yazılımlar vardır.Bu virüsler hesap bilgilerinizi  çalabilir.Böyle bir durumdaysanız  şifrenizi  değiştiriniz.ve  güncel bir antivirüsle  bilgisayarınızı tarayınız.

0

26.9.2015

Link kopyalandı.
  • IIPosTII55
    Konu: 1 Yanıt: 11
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

TAMAM KARDEŞ SAĞOL BEN BİR KERE YOLLAMIŞTIM 1 GÜN OLDU GELMEDİ DEDİM SONRA ÇALCAKLAR DİYE DÜŞÜNÜP DEĞİŞTİRDİM

0

26.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Gerekli bir paylaşım.

0

26.9.2015

Link kopyalandı.
  • kostajenbaba73
    Konu: 0 Yanıt: 2
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama 40 gün sizi oyunda görmedik diyor lakin ben hergün oyundayım bi el atsanız şifremi değiştirmem lazım

0

26.9.2015

Link kopyalandı.
  • Pesimistİnsan
    Konu: 20 Yanıt: 130
    1358 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,Oyunun  yapısı  gereği  40 gün oyuna girmeyen  bazı  Hesaplar dondurulur,Destek sistemiyle iletişime geçiniz.

0

27.9.2015

Link kopyalandı.
  • kostajenbaba73
    Konu: 0 Yanıt: 2
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

0

27.9.2015

Link kopyalandı.