ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Herşey Para Değil . Eşitlik Sayın Yetkililer. Dstk Kilitli

• GSR600
    Konu: 1 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Joygame yetkilileri lütfen bu konuya kulak ve destek verin. Ben ve birçok arkadaşım bu sıkıntıyı çekmekte.Herşey para değil evet. Nakit çekemeyen ben ve diğer arkadaşlar Nakit çeken bir çok özel karakter silah ve kurt kulanan arkadaşlar tarafından adaletsizliğe uğramaktayız.Oyunda zar zor biriktirdiğimiz altınla zar zor bir silah alıp oyunda keyif almaya ve sitres atmaya çalışırken bu adaletsizlik karşısında oyundan bıkmış bezmiş durumdayız.

Sizden RİCAM ...

çok zor olacağını sanmıyorum. Nasıl ki bir oda açarken insan vs insan , ağır silah , tabanca gibi seçeneklerle oda açılabiliniyorsa oraya bir seçenek daha ekleyip...

- özel karakter olmadan oynanabilinecek ,
    - özel karakter kullanan arkadaş bu odaya girdiğinde karakteri etkisiz hale gelecek şekilde eşit ve adaletli bir oyun oynayabilmek adına bu duruma adaletsizliğe bir çare bir çözüm ilgi alaka bekliyoruz sizlerden !!! :wacko:

Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlardan destek istiyorum :what:

0

27.5.2013

Link kopyalandı.
  • muratti
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

lan bi sieee manyakmı ne

0

28.5.2013

Link kopyalandı.
  • AntiqueGun
    Konu: 3 Yanıt: 7
    -70 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

aslında gayet mantıklı

0

28.5.2013

Link kopyalandı.
  • GSR600
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

lan bi sieee manyakmı ne

koçum noldu zoruna mı gitti ? sen git arkadaşlarınla saklambaç falan oyna hadi abim kumda oyna sen.. büyüklerin lafına karışma.

0

30.5.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Aslında Sorun Nakit Çekmede Değil. Sorun Wolfteam (dolayısıyla softnyx'in) Abartması. Özel Versiyon Eskiden 4 Tane Vardı. Onlarda Çok Zor Elde Ediliyordu. Şimdi KP Dükkanında , Etkinlikte Veriyorlar. Nakit Çekme Kısmına Gelirsek : Nakit Çekerek Sadece Üstünlük Elde Ediliyor. Bu Önerdiğini (ingilizce olarak tabi) Aeria Games / Softnyx'in Forumunda Yaz. Çünkü Joygame , Softnyx Ne Yaparsa Sadece Onu Getiriyor. Burada Joygame'in Suçu Yok.

Ama Bu Oda İşi Mantıklı Değil Onu Söyleyeyim. M16 & Klasik Karaterlerle İşin Keyfi Çıkmaz , O Zaman Oyun Olmaz.

Ha Olmaz Diyorlarsa Sende Altınlarla Güzel Bir Çar Diz. Sonuçta AUG A2 Denen Bir Silah Var.

0

30.5.2013

Link kopyalandı.
  • GSR600
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aslında Sorun Nakit Çekmede Değil. Sorun Wolfteam (dolayısıyla softnyx'in) Abartması. Özel Versiyon Eskiden 4 Tane Vardı. Onlarda Çok Zor Elde Ediliyordu. Şimdi KP Dükkanında , Etkinlikte Veriyorlar. Nakit Çekme Kısmına Gelirsek : Nakit Çekerek Sadece Üstünlük Elde Ediliyor. Bu Önerdiğini (ingilizce olarak tabi) Aeria Games / Softnyx'in Forumunda Yaz. Çünkü Joygame , Softnyx Ne Yaparsa Sadece Onu Getiriyor. Burada Joygame'in Suçu Yok.

Ama Bu Oda İşi Mantıklı Değil Onu Söyleyeyim. M16 & Klasik Karaterlerle İşin Keyfi Çıkmaz , O Zaman Oyun Olmaz.

Ha Olmaz Diyorlarsa Sende Altınlarla Güzel Bir Çar Diz. Sonuçta AUG A2 Denen Bir Silah Var.

şöyle bişey var şimdi hergün girip oynayan kişi dediğin gibi bol bol altında biriktirir nakit te çeker bi şeiklde halleder. ben haftada 1 gün anca girebiliyorum artık evelendik barklandık. klasik karakterle zevk alabilecek kişiler dediğim tarz oda açar klasik karakterle oynamak isteyende girer odaya zaten. yada kd sınırlaması olması lazım.m16 demişsin silah sorun değil ücretli silah kullanılsın onda sıkıntı yok zaten. ama ful karakter i ben oyun içinde bi makineli ağır silahla bile öldüremiyorsam yada ful kurtları ben bu oyundan ne anladım :wacko: ..

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • mikayil
    Konu: 82 Yanıt: 828
    -61 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

şöyle bişey var şimdi hergün girip oynayan kişi dediğin gibi bol bol altında biriktirir nakit te çeker bi şeiklde halleder. ben haftada 1 gün anca girebiliyorum artık evelendik barklandık. klasik karakterle zevk alabilecek kişiler dediğim tarz oda açar klasik karakterle oynamak isteyende girer odaya zaten. yada kd sınırlaması olması lazım.m16 demişsin silah sorun değil ücretli silah kullanılsın onda sıkıntı yok zaten. ama ful karakter i ben oyun içinde bi makineli ağır silahla bile öldüremiyorsam yada ful kurtları ben bu oyundan ne anladım :wacko: ..

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • mikayil
    Konu: 82 Yanıt: 828
    -61 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

şöyle bişey var şimdi hergün girip oynayan kişi dediğin gibi bol bol altında biriktirir nakit te çeker bi şeiklde halleder. ben haftada 1 gün anca girebiliyorum artık evelendik barklandık. klasik karakterle zevk alabilecek kişiler dediğim tarz oda açar klasik karakterle oynamak isteyende girer odaya zaten. yada kd sınırlaması olması lazım.m16 demişsin silah sorun değil ücretli silah kullanılsın onda sıkıntı yok zaten. ama ful karakter i ben oyun içinde bi makineli ağır silahla bile öldüremiyorsam yada ful kurtları ben bu oyundan ne anladım :wacko: ..[/QUOTE]

Maedem haftanın 1 günü oynuyon oynama kardeşim dedeiğin saçma tamam bende altınlı kişilere haksılık oluyor ama ozaman sana verilen harçlığınla veya paranlar git 10 tl yatır sende yap para yatıranların ne suçu var zaten sizin yüzünüsden oyun oynanmıyor 2 debir etkinlik yok girenlere hediyemiş bune ya yeni başlayanlara hediyeler herkes yeni çar açar sizin yüzünüzden oyun oynanmıyor aslında

0

31.5.2013

Link kopyalandı.