ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hediye Kilitli

• aksarayvenigde
    Konu: 1 Yanıt: 2
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Madem bana ve bazı kişilere Marien Arnault gelmedi; o kişilere Pedro Gomes Özel Versiyon gönderilsin!!

Tabii Joygame anlarsa!

0

22.6.2013

Link kopyalandı.
  • aksarayvenigde
    Konu: 1 Yanıt: 2
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Herkese gelen hediyeler bize gelmedi !!

0

22.6.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

BELLİ SAATLER İÇİNDE OYUNA GİRERSEN GELİYOR MESELE 14 00 İLE 16 00 SAATLERİ ARASINDA AMA HAKSIZLIK OLUYOR BU OYUNU OYNAYANLARIN İÇİNDE HİÇ Mİ OKULA GİDEN YOK HİÇ Mİ İŞTE ÇALIŞAN YOK BEN CE ONLARI DA DÜŞÜNÜP ONA GÖRE HEDİYE DAĞITIN MESELE İKİNCİ Bİ SAAT UYGULAMASI YAPILABİLİR HEDİYE GELMEYENLERE 18 00 İLE 20 00 SAATLERİ ARASINDA TEKRAR KAMPANYA YAPILABİLİR . İŞTEN GELİYORUM HERKESTE MARİEN VEYA O GÜN NE GELMİŞSE ONDAN VAR BİZE YAZIK DEĞİL Mİ

0

2.7.2013

Link kopyalandı.
  • cakir55ercan
    Konu: 0 Yanıt: 2
    69 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aynen belli saatlerde yapılan etkinliklerden belli bir kesim yararlanıyo. özellikle şimdi tatilde olan veletler ( :)) ) ee bizim gibi işte çalışanlar ne olacak hiç düşünen yok

0

3.7.2013

Link kopyalandı.
  • deadman44
    Konu: 26 Yanıt: 111
    -90 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar!
    Oyuncu kitlesinin arada bir böyle etkinliklere ihtiyacı vardır.Kim bilir başka zaman size rast gelir? :)

_______________________________________________________________________________________
    LOGITECH G930 7.1 HeadSet - Razer Tiamat - LOGITECH G15 - Thermaltake LV 10 Hi-Tower - İntel i7 3970 CPU - 32 GB RAM - ATI Sapphire 7970 O.C 2GB Dxt 11.1 3D HD - ASUS MAXIMUS V EXTREME Z77 - 3 Mavi Fan.
    BaranK34 Twitter : @Kanlibandana
    Eskiler saygı duyduklarınızdır.

0

4.7.2013

Link kopyalandı.