ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hediye ve kampanyalar hakkında öneri. Kilitli

• yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

kampanya yada hediyeleri kaldırın diyemem çünkü dier oyuncular seviyor.
    önerim şu hediye engelle die bi buton olsun. ben hediye gelmesini istemiyorum. çok ezik şeyleri envanterimde tutmak istemediğimden bu öneriyi sunuyorum.

0

19.8.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

valla ben kullan diyorum envantere atıyor . süresi geçene kadar orada duruyor . süresi bitince de kendiliğinden ortadan kalkıyor . ama önceden ne güzel AT diye butonumuz vardı ve kullanmadığımız veya kullanamadığımız eşyaları envanterde tutmaz ne güzel atardık . niye bunu kaldırdılar anlamış değilim . istemediğim eşyayı envanterde tutmanın mantığı yok

0

19.8.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

valla ben kullan diyorum envantere atıyor . süresi geçene kadar orada duruyor . süresi bitince de kendiliğinden ortadan kalkıyor . ama önceden ne güzel AT diye butonumuz vardı ve kullanmadığımız veya kullanamadığımız eşyaları envanterde tutmaz ne güzel atardık . niye bunu kaldırdılar anlamış değilim . istemediğim eşyayı envanterde tutmanın mantığı yok

bende bu eklentinin gelmesini isityorum biliyorsun ezik itemler gönderiyorlar boş boş yer tutuyor.

0

19.8.2013

Link kopyalandı.
  • merox539
    Konu: 2 Yanıt: 7
    -134 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar 'AT' butonunun kaldırılma sebebi pek çok hesap çalınması ve hesapta ki eşyaların boştan yere atılması, şahsen en yakın arkadaşımın 3 bin liralık hesabı çalındı, hesabı geri aldığında çarda ne nakit, ne altın, ne kp, kısaca bi adet eşya kalmamıştı hepsi kullanılmış ve de atılmıştı.

Bence başımıza böyle bişey gelmektense butonun olmaması daha iyi.

Bende ihtiyaç duyuyorum şahsen sadece gönderdikleri hediyelerde atma butonu kullanılsa güzeel olurdu..

*

0

20.8.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar 'AT' butonunun kaldırılma sebebi pek çok hesap çalınması ve hesapta ki eşyaların boştan yere atılması, şahsen en yakın arkadaşımın 3 bin liralık hesabı çalındı, hesabı geri aldığında çarda ne nakit, ne altın, ne kp, kısaca bi adet eşya kalmamıştı hepsi kullanılmış ve de atılmıştı.

Bence başımıza böyle bişey gelmektense butonun olmaması daha iyi.

Bende ihtiyaç duyuyorum şahsen sadece gönderdikleri hediyelerde atma butonu kullanılsa güzeel olurdu..

*

haklıısn akrdeşim ona benzer bi eklenti yapabilirler

0

20.8.2013

Link kopyalandı.