ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hediye Kutusunda Degişiklik Kilitli

• uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Sayın og ler yoneticiler Baslıktada belirttigim gibi hediye kutusundaki item zamanı cok kısa eskilerde iyi simdi sure 90 gun olmus bu oyunu genelde ogrencıler oynuyor. Benim arkadasın hedıye kutusu doluydu o kadar para vermiş o kadar etkınlıge katılmış vs vs adam şimdi staj goruyor baska sehırde oyuna gıremıyor ve itemleri silinmeye basladı. bu sadece bu arkadasın basına gelen bişey degıl binlerce kişinin basına gelen bir olay. Bu insanlara yazık degılmi? Bu sadece okuyanlar içinde gecerli degil calısan arkadaslarda var kimisi sezonluk calısmakta oyuna vakit ayıramamakta sezon boyunca oyuna gıremeyınce hedıye kutusu boşalıyor. Hediye Kutusundaki item suresinin uzatılmasını veya sure olmadan devam etmesini öneriyorum. Bu şekilde oyuna ara verenler tekrar gelip kaldıgı yerden edebıleceklerdır aksi taktirde adam zaten hesabta bişey yokki bpş versene deyip oyunu komple bırakıyor.

0

9.3.2013

Link kopyalandı.
  • slyfox
    Konu: 1 Yanıt: 3
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bencede arkadaş haklı 90 gün çok az eskisi gibi 350 yapında eşyalarımız boşa gitmesin

0

9.3.2013

Link kopyalandı.
  • sametkaradas52
    Konu: 8 Yanıt: 13
    -147 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

bencede çok haklısın çok az süre uzatılmalı bene 140 uygun bi süre bence 90 gün benim hediye k. farklı farklı özel veriyosnlar var toplam 150 gün tek tek kullanıcam çif set olmamaksızın ama 90 günde hepsini kullanmak durumundayun malesef :/ bence uzatılmalı süre

0

14.3.2013

Link kopyalandı.