ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hediye kutusu Kilitli

• 05303739872
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ilgili kim varsa gidip konuşsun bu hediye kutusu 30 günden fazla olsun 45-50-80 yapın ama 30 gün yapmayın bu gidiş degişmezse klanca bırakıcaz tahminim herkez bırakır çünki parasal mevzuya dönüyo iş siz yapın yine yapıcagınızı 19 milyon kişi oynamazda 17 milyon kişi onar oda yeter size hadi eyw.

0

12.8.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

ben nakit çekmiyorum artık . envanterde yaklaşık 1000 kutu var ve bana en azından ( 30 gün sınırı oldukça ) 2 - 3 sene yeter . bu saçmalık devam ettikçe ne nakit çeker ne de kutu alırım . günde 1 saat oynar öldür kazan veya oyun zamanının beleş 90 günlük eşyalarıyla oynarım daha iyi

0

18.8.2014

Link kopyalandı.
  • zitolozz
    Konu: 2 Yanıt: 5
    41 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

konu açılalı uzun zaman oldu fakat yetkililer bi değişiklik haberi bile vermiyor herkez kendi işine geleni yapıyor  para kazanmak varken ndn bizim fikrimize onem verilsin die düşünüyorlar ama saçma.

0

23.8.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

zitolozz dedi ki;
    konu açılalı uzun zaman oldu fakat yetkililer bi değişiklik haberi bile vermiyor herkez kendi işine geleni yapıyor  para kazanmak varken ndn bizim fikrimize onem verilsin die düşünüyorlar ama saçma.

Hiçbir şey 1 dakika içerisinde gelişmez. Bu fikir üstümüze iletilir. Onlarda kendi üstlerine iletilir. Toplantı yapılır, tartışılır vs. Daha sonradan işlemler gerçekleştirilir. 2 dakika da olacak bir iş değildir.

0

23.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bence böyle çok daha iyi.

1

24.8.2014