ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hediye kutusu Kilitli

• zitolozz
    Konu: 2 Yanıt: 5
    41 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hediye kutusu süresini  30 güne düşürmüşler fakat zaten 90 gün zor yetıyordu eger bi çözüm bulabilirseniz iyi olur herkezin aylık en aşağı 20-30 lira yatrma gücü yetmez sandıklardan cıkanları belırlı surelerde kullanıp herkez işini görüyordu ama oyun gittikçe parasal üstünlük kuruyor bu devam ettikçe kişi sayısı eminim azalır... buna çözüm bulun bence 90 gün geri olursa daha iyi olur

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • AzmicanY
    Konu: 49 Yanıt: 848
    8821 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Hediye kutusundaki eşyaların süresi 90 güne çıkarılırsa oyun yine aynı şekilde kasmaya başlayacaktır.

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • AzmicanY
    Konu: 49 Yanıt: 848
    8821 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

SerkanBaba5197 dedi ki;
    AzmicanY dedi ki;
    Hediye kutusundaki eşyaların süresi 90 güne çıkarılırsa oyun yine aynı şekilde kasmaya başlayacaktır.

Onunla alakası olduğunu sanmıyorum. Bunun en büyük nedenlerinden biride hilelerin oyun teknorojisine müdahale ederken, oyun teknorojisindeki ''OPTİMİZASYON''u bozmasından kaynaklanıyor.

Bunun için gerekli açıklamayı üstlerimiz yapmıştı canlı yayında da belirttiler oyunun hediye kutusu yüzünden kastığını.

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Oyunun kasmasının en büyük nedenlerinden birisi hediye kutusundaki fazla eşyalar ve bu eşyaların 90 gün boyunca hediye kutusunda beklemesi...
    İşte bu yüzden kasmayı azaltmak için hediye kutusundaki hediyelerin gün sınırı 30 gün olarak değiştirildi ve bu değişim tekrardan eski haline getirilmeyecektir.

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

madem oyunu hediye kutusu kasıyor neden öldür kazan veya oyun zamanından gelen eşyalar hala 90 gün ???  bence millet nakiti daha çok çeksin diye yapıldı . oyunla veya kasmayla alakası yoook

0

1.8.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

AzmicanY dedi ki;

siz bari yapmayın . gerçekten verdiğinizi cevaba inanıyor musunuz ?? giriş - oyun zamanı - öldür kazan eşyaları hala 90 gün .. ama benim para yatırıp nakit ile aldığım kutu eşyaları 30 gün

0

1.8.2014

Link kopyalandı.
  • 05303739872
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ilgili kim varsa gidip konuşsun bu hediye kutusu 30 günden fazla olsun 45-50-80 yapın ama 30 gün yapmayın bu gidiş degişmezse klanca bırakıcaz tahminim herkez bırakır çünki parasal mevzuya dönüyo iş siz yapın yine yapıcagınızı 19 milyon kişi oynamazda 17 milyon kişi onar oda yeter size hadi eyw.

0

1.8.2014

Link kopyalandı.
  • zitolozz
    Konu: 2 Yanıt: 5
    41 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bunda anlaşılmıcak bişi yok parayı veren versin vermeyen gitsin başka bşi oynasın ben oyun kasıyor die bişi yazmadım 1 sn donması beni sinir etmez ama benim aldığım eşyaların sizin keyfinize göre 30 günde silinmesi sinir eder beni özellikle  böyle saçma bi sistem yüzünden oyun çok mu kasıyor hediye kutusunu sınırsız yapın 100 adet durma sınırı koyun bu kadar basit çözüm var ama siz para gelcek yönü seçiyorsunuz karşınızda çoçuk yok her söylediğinize inansın biraz karşınızdakinin yaşını küçük görmeyi bırakın siz kasmaya çözüm değil yanlızca para konusu için bu yapıldı açıkca bellii nasılsa oynucak olanlar oynar parayı verip oynamayanlar gitsin diyorsunuz helal olsun size tek cevap veren moderatör olması bize ne kdar önem verdiğinizi gösteriyor hayırlı akşamlar  Hediyeler bittimi  Keops ( CruzZ ) Veda Eder  Sistem  Böyle Gitmez Hileliler bi yandan siz bi yandan bu oyundan aldığımız zevk oluyor sinir sitres ne gerek böylesine

0

8.8.2014

Link kopyalandı.