ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hatalı Cezalandırma

• voogle
    Konu: 1 Yanıt: 3
    31 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba, voogle adlı hesabım "Hile" yüzünden cezalandırılmış. Hiç bir hile kullanmadım. Oyuncuların kalitesiz oynaması ile hile sayılıyorsam hesabıma ilişik her şeyin kesilmesini istiyorum. Hatalı cezalandırmanız 15.00'a kadar çözüm bulmazsa tüm yapabildiğim işlemleri kullanacağım. Bu resmen bir oyuncunuzu dışlamaktır, lütfen oyun görevlilerinizin işlemlerini inceleyiniz.
    Saygı ve sevgilerimle...

0

19.1.2017

Link kopyalandı.
  • GIadiator
    Konu: 14 Yanıt: 22
    338 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Xigncode  güvenlik programı otomatik olarak ceza uygulamaktadır. Sisteminizde yer alan 3. parti programlar ve illegal yazılımlar bu uyarıyı almanıza neden olabilir. Ayrıca internet hızındaki ani değişimler de bu cezayı almanıza neden olabilir.
    Xigncode güvenlik programı teknik ekibimiz tarafından birçok teste tabi tutulmuştur. Zararlı yazılım bulunmayan sistemlerde sorunsuz olarak oyuna giriş sağlanabilmektedir. 

Ayrıca;

-Sisteminizde virüs programlarının tespit edemediği illegal yazılımlar olabilir,
    -Hesabınızı paylaşmanız, çalınması veya başka bir şekilde farklı bir sistemden giriş yapıyor olması ceza almanıza neden olur. Bu nedenle sisteminizi tekrar gözden geçirmenizi, hesap güvenliğinizi sağlamanızı ve hesabınızı kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. 

Verilmiş cezalarda herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

İyi günler dileriz.

0

19.1.2017

Link kopyalandı.
  • voogle
    31 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,
    Sistemimde virüs programamımın tespit edemediği bir programdan benim sorumluluğum kesinlikle yoktur. Dün internetimde ani bir kesilme oldu oyunu açmaya çalışırken, oyuna giriş yaptım. Fakat bu olayda kesinlikle benim sorumluluğumda olan bir olay değildir. Oyuncularınızı kendi sorumluluğu dışında tutulan yargılamalardan mesul tutmamalısınız. Hesabımın açılmasını talep ediyorum.
    İyi günler.

0

19.1.2017

Link kopyalandı.
  • karateci2002
    Konu: 0 Yanıt: 1
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim banada fotoğraf çekmiş ve düzenlemiş size göndermiş durduk yere ban yedim şikayetciyim....

0

20.1.2017

Link kopyalandı.
  • voogle
    31 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Üstün bir ilgi(!) söz konusu, tebrik ederim(!)

0

20.1.2017

Link kopyalandı.
  • expertdede42
    Konu: 0 Yanıt: 6
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yarsımcı olcam banı eskitip çarını vercem

0

27.1.2017

Link kopyalandı.