ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

hata ağdaki içeriğe erişim sağlanamadı çözemiyorum yardım Kilitli

• proXwolfXking
    Konu: -1 Yanıt: 1
    19 JFP
    Kazanılan Rozetler

hata aynen şu şekilde durum:Güncelleniyor hata:ağdaki içeriğe erişim sağlanamadı

operasyon oku  sağlama başarısız 

denediğim  işe çözümler yaramayan çözümler:interneti açtım 30 sn bekleyip kapattım fişini çektim taktım internet kablosunu çektim taktım bilgisayarı açtım kapattım güvenlik duvarını devre dışı bıraktım uyumluluk sorununu gidermeyi denedim farklı sürümlerlede
    yönetici olarak çalıştırmayı denedim sildim yükledim defalarca tekrar denedim internette herhangi bir problem bulunmuyor ama bu rağmen internet içinde çözümler denedim fakat bana mısın demedi çözemiyorum lütfen acil yardım edebilirseniz yapabileceğiniz birşey varsa çok makbule geçer

problemim internet yada wolfteam den değil yukarıda bahsettiğim gibi  setup dan yani joygamesetup.exe 5 ila 6 kez kaldırdım ve indirdim sonuç değişmedi hala bu hatayı alıyorum

hata aynen şu şekilde durum:Güncelleniyor hata:ağdaki içeriğe erişim sağlanamadı

operasyon oku  sağlama başarısız

0

1.4.2019

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba,lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz.Eğer bağlatınızda sorun olmadığını düşünüyorsanız lütfen oyunumuzu bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp resmi sitemizden tekrar indirip kurunuz.

Esenlikler!
    [Thorstan]

0

1.4.2019

Link kopyalandı.