ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

HARCA KAZAN SORUNU

• erenblsk
    Konu: 0 Yanıt: 18
    54 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bir an önce şu lanet sorunu çözün. O kadar insan para verdi ve bende dahil. Madur kalmak için para vermedik. Ödülleri alalım diye para verdik. Dün 50 TL'ye nakit çektim yani bütün ödülleri almam gerekirken alamıyorum. Ödülü al yazısı dün gelmedi alamadım bugün ödülü al yazısı gelmiş tıklıyorum alınmıyor.. Dalga mı geçiyorsunuz ? 
    Boşuna mı para verdik ? Sistemi bir an önce düzeltin.. Rica ediyorum ?????[/b][/i]

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • erenblsk
    Konu: 0 Yanıt: 18
    54 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyundaki adım: CH3CH3N * Oyuna giriş adım: erenbilisik şifreyi sistem görürsünüz zaten. Dün 50 TL'ye hesaba nakit çektim. Ve bütün harca kazan ödüllerini almam gerekirken alamadım daha.. Dün ödülleri al yazısı aktif değildi. Bugün ödülleri al yazısı gelmiş tıklıyorum ödüller alınmıyor.. Ödül alındı yazısı gelmiyor.. Anlıcağınız maduruz. Madur olmak için o kadar para yatırmadım bu oyuna.. HALLEDİN BİR AN ÖNCE ŞUNU ![/b][/i]

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • dogukanerdogdu
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

harca kazan etkinliginde sıkıntı var ogler bussuru kisi bunu konusuyo sırf harca kazan etkinligi icin 20.000 joypara yatırdım ama alamıyorum  lutfen cozum bulup yanıt yaz

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • dogukanerdogdu
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

og ler 7 saat kaldı daga gelmedi harca kazan ben o kadar nakiti bosunamı cektim ama gelmiyo cozum bul ve bu duruma hekez dustu o harca kazanı alamassam o kadar para bosa gidecek bir an once cozum bul

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • kibritci544
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

Harca kazana tıklayınca oyun donuyor çözüm bulun og ler paramız boşa gidiyor

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • dogukanerdogdu
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

wolfteam harca kazan etkinliginde sorun var 20.000 nakit cektim alamıyorum odullu al a basıyorum almıyor 7 saat kaldı cozum bul

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • IProofStriker44
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Lütfen mağduruz son 7 saat harca kazan etkinliğinde mağduruz

0

27.6.2017

Link kopyalandı.
  • xsekofx05
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

harca kazan dio kardesım aldık ödülü al dıyo ama vermyıo nolucak bu işin sonu

0

27.6.2017

Link kopyalandı.