ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hamdahın intikam alevi

• kjbarbu
    Konu: 2 Yanıt: 2
    26 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bir gün şimşek köyünde bir bebek doğar ve adı Hamadah olur. Hamdah doğduktan birkaç ay sonra ardında reihard doğar ve Hamdah onu ksıkanmaya başlar birgün reihard ortalıktan kaybolmuştu ve  herkes onu arıyordu ama Hamdah hariç çünkü aramak istemiyordu 
    sonra  reihrdı lusianın kaçırdığı anlaşılır ve onada epoxin ( kurt olma ve özel yetenekler kazandıran ilaç ) verirler oda özel güçlere sahip olur ardında hemen sonra reihardı bırakırlar ve gider reihard eve geldiğinde kurt olarak gelmişti ve kerse onu vurmaya kalkışıt Hamdah onun reihard olduğunu öğrenince çok kıskanır ve kendiside lussianın yanına gide işbirliği yapar . ama lussianın bir şartı vardı kendi babaını öldürmesini istemişti Hamdahtan hamadh düşüdü ve kabul etti sonra öldürmeye gitti ve öldürüdü sonra lussian onada epoxin verdi ve reihaddan intikam almaya gider bunlar kavga ederken bahma köye gire herşeye rağmen  ölmez tüm köyü yerle bir eder ve sadece reihar ve hamdah hayyatta kalır sonra ordan hamdahın arkadaşı pedro gelir onu kurtarır ve  iyleştirmeye çalışır mağarda  reihar ise tomita   tarafından iyleştirlmeye çalışılır ...........

0

30.5.2015

Link kopyalandı.
  • XxReadyTurexX
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

iyi olmus begendim hereseyi begenmem wolfun ilk oyuncularındanım

0

1.6.2015

Link kopyalandı.
  • linmeiling202
    Konu: 0 Yanıt: 5
    15 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bana ozel kurt gonderirmisiniz lutfen wolfteamdaki adım:baran952

0

20.6.2015

Link kopyalandı.
  • Naugality
    Konu: 1 Yanıt: 61
    223 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel bir hikaye yazmışsınız , böyle şeyleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler,
    iyi forumlar.

0

27.4.2016

Link kopyalandı.