ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hamadah ın hikayesi.

• YakuzaTR
    Konu: 6 Yanıt: 15
    108 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

merhaba Ben hamadah çölerde dolasırken bir adama rastladım ve bir anda silahını çıkarıp ateş eti ve yere yıgıldım sonra bir kaç saat sonra bir binada oldugumu gördüm ve biraz ilerledim ve birkaçtane deişik bir kurta benzer şey gördüm hemen arkamı dönüp kaçtım ama bi anda yere yıgıldım ve elim çok büyümüştü  sanki kendimi kurt gibi hisediyordum birkaç dakika sonra kurt oldugumu farketim ve binadan inmenin yolunu aradım fakat bulamadım biraz dolandım binada ve birini gördüm saklandım ve birkaç saniye sonra yüzünü döndü ve Yiğit demir i gördüm ve nasıl kaçacagımın yolunu arıyordum biriyle konusuyordu yanındaki adamı çoktan görmüştüm bile Reinhard 2 kişiden nasıl kaçacagımı düşünürken önümden birşey geçti ve geri çekilirken binadan düştüm  ve birşeye tutundum ama kurt oldugum için tutundugum şey kırıldı napıcagımı düşünürken elime bir paraşüt düştü ve bir uçak patladı sanırım uçaktan düşmüştü zaman kaybetmeden paraşütü açtım ve süzülüp indim ve kurt nasıl olacagımı çözdüm ve insana dönüştüm ve sonra yoluma gitim.. çöle.....

yazar:yasin 
    nickname:EndermanTRTR

1

5.10.2015

Link kopyalandı.
  • Naugality
    Konu: 1 Yanıt: 61
    223 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel bir hikaye yazmışsınız , böyle şeyleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler,
    iyi forumlar.

1

27.4.2016

Link kopyalandı.