ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hamadah Bin Shabah İle Röpörtaj :D (YENİ) 2014!!!

• RevengeTurk
    Konu: 135 Yanıt: 671
    111 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Evet arkadaşlar öncelikle 2 sene önce bıraktığım röpörtaj işine devam kararı aldım. Beğeniler yorumlar geldikçe yenilerini yazıcağıma emin olun.Ve şimdi röpörtajımın efsane adamı Hamadah ile röpörtaj yapacağım.

Ben: Merhaba Hamadah görüşmeyeli uzun zaman olmuştu.

Hamadah: Kimleri görüyorumm. Hoşgeldin RevengeTurk  2 sene gibi bir aradan sonra seni görmek güzel nerelerdeydin?

Ben: Sorma ya hayat şartları üniversiteydi işti bu işleri bırakmak zorundaydım.

Hamadah: Zor be güzel kardeşim sen gidince buralarda çok şey değişti.

Ben: Ne gibi değişiklikler oldu ? Bu arada beyefendi gibi konuşuyosun hamo bu değişikliği neye borçluyuz :)

Hamadah: Ya sorma başımızda artık Yavuz Sultan var abi görmelisin adam mermi gibi geçen operasyondan geldik bu bir tane kurt adamı yakalamış çekti bunu kenara la bir vuruyor adama görmen lazım mübarek kalas gibi de eli var koydu mu Allahını arıyosun yani artık g*t korkusundan bu hale düstüm anla işte :)

Ben: Yavuz abi candır ya zaten onunla konuştum bugünde akşam 5 çayına bekliyor haremi açıcam sana bu akşam işe çıkıcaksın dedi bu adamla ne zaman buluşşak huyudur zaten şu harem açma yemin ediyorum pavyona dönecek sizin karargah :D Bu arada eski mevzular hala devam mı hani şu lin taciz vs ?

Hamadah: Lin ile aramız harika yani ilk defa bu kadar iyiyiz denilebilir.

Ben: Harbiden helal olsun doğrusunu yapıyosun.

Hamadah: 2 çocuk ile birlikte.

Ben: Ne 2 çocuk 2... sen... babası... o annesi...

Hamadah: Evet abicim istedim oldu ne var ki bunda

Ben: Lan hamo doğruyu söyle tecavüz etmedin dimi la ?

Hamadah: Lan yok valla isteyerek oldu geçen izinli günümüzde yaptık hatta.

Ben: Oğlum yavuz abi etraftayken nasıl beceriyosun gelemez o öyle şeylere tanımıyosun sanki.

Hamadah: Ya zaten istemiyor çocukları geçen gün atıştık onunla lin ile avluda geziyoduk çocuğu emziriyodu yavuz abi geldi burası ev değil karargahımız burada kötüye giden bir savaşımız var bebeğin yeri burası değil dedi bizde neresi o zaman dedik bebeği aldı kucağına dedik yatağa götürüp yatırıcak herhalde balkona çıktık bu birden bağırmaya başladı gavurun tohumuuu lanetli buuu düşman kani geziyor damarlarında tuttu atmaya kalktı vallahi zor ayırdık çevreden duyan geldi.

Ben: Allah Allah niye böyle yapıyor ben dedim abi sen bu çocuğu zorla yaptın ondan istemiyor.

Hamadah: Yok be abiii çocuğun tipi bir değişik 1.5 yaşında kara kuru bişey kurt gibi maşallah babasına çekmiş ne zaman suratını görse şeytan kanı diyor vallahi sinirlerim bozuluyor revo akşam git bir konuş yavuz abiyle gözünü seveyim be yap kardeşine bir güzellik.

Ben:Tamam hamom akşam paslaşırız ben konuşucam Yavuz abiyle hadi kendine iyi bak sen sıkma canını kurt parçası

Hamadah: Tamam revo hadi görüşürüz kendine iyi bak sohbet için teşekkürler ayrıca.

Ben: Ben teşekkür ederim hamom

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Daha uzun olabilirdi. :) Ama arada olmaması gereken cümleler ve kelimeler var.

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Güzel çalışma olmuş. Foruma renklendirdiniz. Diğer yazılarınızda bekliyorum. Klavyenize sağlık. :)

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • IQuaRYI
    Konu: 3 Yanıt: 22
    108 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel Kurgulanmış

0

13.9.2014

Link kopyalandı.