ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Haksız yere ban Kilitli

• Ramon1903
    Konu: 2 Yanıt: 3
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben gplerimi kendim kastım hep 1 odaya girdim oda illegal dedikleri hileye denk geldim oyuna baslattım aradan 10 15 dakika geçti ban atıldı gpm düşürüldü ve  bunu yaşıyan çokça kişiler war bize ban atmadan önce o odada hielyi asıl yapnların kökünü kurutun ki bizde rahatça hilesiz odalara girelim madur olan biziz onca emeğim gitti çarımda herşey vardı bundan snra oyunuda oynamıorum belkide hiç önemli değil 1 kişinin oynamaması ama unutmayın sadece ben değilim

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • Ramon1903
    Konu: 2 Yanıt: 3
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Okadar çok o hileyi yapan vari hayla başka bi hesapla girdiğimde görüyorum yazık

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • Pesimistİnsan
    Konu: 20 Yanıt: 130
    1358 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

illegal odalara sende girme kardeşim   biraz  kendinize gelin odalarda bas bas bağırıyorlar hile  ile  kasıyoruz  biraz  uyanık olmanız lazım bence  iyi olmuş  birdaha  öyle   odalara girmezsin   ne demiş atalar  bir  musibet bin nasihattan  iyidir  .  sende  tabi duydun seri  gp seri  rütbe  girdin  biraz bileğinizle  kasmayı  öğrenin .

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Pesimistİnsan dedi ki;
    illegal odalara sende girme kardeşim   biraz  kendinize gelin odalarda bas bas bağırıyorlar hile  ile  kasıyoruz  biraz  uyanık olmanız lazım bence  iyi olmuş  birdaha  öyle   odalara girmezsin   ne demiş atalar  bir  musibet bin nasihattan  iyidir  .  sende  tabi duydun seri  gp seri  rütbe  girdin  biraz bileğinizle  kasmayı  öğrenin .

Katılıyorum.

0

9.9.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

O odalardan hemen çıkmanız gerekiyor. Lütfen oda ismine bakmanız gerekiyor. Girerkende lütfen hemen böyle bir sorunla karşılaşırsanız hemen çıkın.

0

11.9.2014

Link kopyalandı.