ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Günlük Bakım Kilitli

• legendhero619
    Konu: 19 Yanıt: 124
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkdaşlar farketmişsinizdir oyunda son 1 haftadır xtreme bilmem ne botu diye hile tekrar aktif oldu yeni sürüm çıkardılar her wolfteam yamasından sonra diğer yamaya kadar hile vs. çıkıyor yamalarda ise fix yiyor ama ve lakin wolfteam türkiyede yamalar arasında aylar varken wolfteam uluslararası serverlarda az oyuncu olmasına rağmen 1 haftada bir yama olduğu görülüyor benim önerim oyunun geliştirilmesi yönünde olucaktır öyle gereksiz kampanyalar istemek ancak vakit kaybı olur fazla uzatmadan önerim şudur:

* Günün belirli bir saatinde bakım çalışmalar yapılacka oyun açıkları hatalalı hesaplar en önemliside hilelere karşı koruma sağlanacak
    * Hileler belirli kişile tarafından yapıldığı için süre gerektiriyor tahminimce bu yüzden bakımın 1 gün724 saatte bir kereye mahsus yapılması oyun düzenini bozmaz çünkü 7/24 açık olunca daha iyi oluyor bazı kişiler açısından ama öylede hile vs. türüyor
    *Bakım Saatleri en az oyuncu bulunan vakit olan gece seçilmelidir örnek: gece 3.00-3.30 arası gibi.

Benim önerimi beğenmeniz önemli değil çünkü beğenilecek bir öneri değildir YAPILMASI GEREKEN ÖNEMLİ bir düzendir

0

7.2.2013

Link kopyalandı.