ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Günlük - Bölüm 1 [Yiğit Demir]

• ErayOzaltin
    Konu: 7 Yanıt: 12
    127 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Herkese merhabalar ben Eray.Bugün sizlere kendim uyarladığım bir hikayeden bahsedeceğim.Başlıyoruz.

12 Mayıs 1566

Uzun zaman önce Prehasano köyünde bir çocuk doğmuş.Bu çocuğun adı Hamadah'mış.Bunun çok benzediği bir çocuk ''Yiğit Demir'' varmış.Prehasano köyü çok yoksul gibi gözüksede Wolfteam halkının en büyük ve zengin köyüymüş.Hamadah bir gün anne ve babasıyla yemek yerken.Bir anda evi polisler basmış.Hamadah endişelenim derhal arkasından eline ''M6A2 ELWERICI SL'' almış.Çünkü o annesini hiçbirşey için vermezmiş.Polisler onları sakinleştirdikten sonra durumu anlatmaya başlamışlar.

Hamadah'ın doğduğu gün aynı gün aynı saatte aynı saniyede bir çocuk daha doğmuş.Bunun adı ''Yiğit Demir''miş.Ancak Yiğit Demir ile Hamadah karışmışlar.Hamadah buna inanmayıp itiraz etmiş.Ancak doğruları kabullenmek zorunda kalmış.

Aradan uzun zaman geçmiş.Çocuklar değiştirilecekmiş.Hamadah üzüntüsünden 1 haftadır odasından çıkmıyormuş.Birden hayati kararlarını değiştirip camdan atlamış ve intihar etmiş.O günden bu güne herkese onu arıyormuş.Ancak bulamamışlar.

Aradan yıllar geçmiş.Bir gün yine evi jandarmalar basmış.Yiğit Demir'i askere götürceklerini söylemişler.Annesi oğluyla gururlanıp hemen bavulunu toplayıp uğurlamış.Ancak aslında jandarmalar onu askere götürmüyorlarmış.

Jandarma rolüne giren iki kişi Hamadah'ın tuttuğu 2 ajanmış.Ve onu ıssız bucaksız bir yere götürmüşler...

Sizce Yiğit Demir'in Başına Nelere Gelecek ? Yanıt olarak yazmanızı istiyorum.Devamı çok yakında tüm forumda :)

0

8.5.2015

Link kopyalandı.
  • Arudge
    Konu: 288 Yanıt: 1497
    7641 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba çok iyi bir başlangıç olmuş,devamınıda bekliyoruz.

Sizin gibi hayal gücüne sahip oyuncular'ın olduğu oyunda bulunmak gerçekden beni mutlu ediyor :)

İyi forumlar dileriz.

0

9.5.2015

Link kopyalandı.
  • RastasizRep
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HELAL OLSN GZL YAZMISSIN

0

9.5.2015

Link kopyalandı.
  • 44Hellboy1453
    Konu: 0 Yanıt: 3
    21 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aradan uzun zaman geçmiş.Çocuklar değiştirilecekmiş.Hamadah üzüntüsünden 1 haftadır odasından çıkmıyormuş.Birden hayati kararlarını değiştirip camdan atlamış ve intihar etmiş.O günden bu güne herkese onu arıyormuş.Ancak bulamamışlar.

İntihar eden çocuğu nasıl bulsunlar yaa. Hadi osman gidek biz :D

0

24.5.2015

Link kopyalandı.
  • 72kabuss
    Konu: 0 Yanıt: 2
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bence onları yene rve ailesine geri döner bide allah rızası için benim banımı kaldırın lütfen 1 ay yemiş boşuboşun ban attınız bana lütfen banı kaldırın

0

28.5.2015

Link kopyalandı.
  • merkolealikral
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

iyi

0

31.5.2015

Link kopyalandı.