ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Güç Yöneticisi Kilitli

• mertbaba568
    Konu: 95 Yanıt: 245
    -97 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Sadece güç yöneticisine özel 500 Puan 50 dk ve odaya giren oyuncu sayısı 20-20 olsun.
    Güç yöneticisi olan oyuncu Karşı takımdan seçeceği birinin yerini hep görsün taki o oyuncu odadan çıkana dek.
    Güç yöneticisi olan oda kurunca o odaya özel %100 gp ve altın(bu miktar %50 de olabilir) olsun.
    Böylece güç yöneticisi alımları artar ve oyun biraz daha zevkli hale gelebilir.
    Nakitsizler için güç yöneticisinde olan itemler Elwrci Le. Ejder altın sol kol ve ejder bordo sırt olsun(dierleri aynı) pençede karanlık pençe olsun.

Önerilerimden bazıları size hoş gelmeyebilir ama yorum yaparsanız da kötülemeyin sonuçta burası öneriler bölümü...

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • BitBit18
    Konu: 25 Yanıt: 184
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

İstersen 1000 puan 120 Dk 100-100 olsun ? Az Oldu Demi
    Etsr AAA Ec Sz Herşeyi Versin, Ejder Altın Set Kızıl Pence Felan
    Az Gerçi %100000 GP Oranı felan Demi Az Oldu Ama Idare Edin Artık??

Şakamısın Lan Sen?

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

heralde adam guc yonetıcı almıs 2 3 ezme yetmemiş 20 ezme ıstıyor :)) oldu olmaya envaterede pedro fln ozel karekterde koysunlar. ha bak bu mantıklı oldu karekter nıye koymamıslar sahıden yav :)

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • mazot304
    Konu: 1 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Ben abartıya kaçtı diyorum :S %100 GP ve ALTIN özellikle ve oyuncu sayısı 20 - 20 biraz imkansız.500 ölüm ve 50 dk da sence çok değil mi ?? 160lık uzun sürüyor 500 lük insanı sıkmaz mı. Tabi benim fikirlerim bunlar.Kötüleme olarak algılama.Sadece sayısal değerleri biraz daha düzelt :) Mesela 500 ölüm yerine 200 230 falan iyi olabilir diyorum.

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • mazot304
    Konu: 1 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Adamı o kadar da kötülemeyin adam önerisini paylaştı. Tamam abartılı ama sizin illa onu küçük düşürmeye mi ihtiyacınız var ??

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • mertbaba568
    Konu: 95 Yanıt: 245
    -97 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bu bir öneri. Bu arada bende güç yöneticisi yok.Güç yöneticisi alanların çoğu seri gp kasmak için alıor zevk olsun diye değil.
    Burası öneriler bölümü konuya kötü yorum atmak giren ad*ler size söylüyorum kendinizi adam saymayın her yoruma olup olmadık kötüleyici cevaplar yazacaksanız bırakın öneriler bölümünde takılmayı...

0

26.2.2013

Link kopyalandı.
  • goldumben
    Konu: 8 Yanıt: 25
    -47 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Naptın sen o zaman Güç yöneticisi alırsın başka bişi almassın?

0

28.2.2013

Link kopyalandı.