ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

gmler okuyun Kilitli

• tarist
    Konu: 3 Yanıt: 3
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

gmler yazdıgım yazıyı hemen siliyorsunuz bakıyorum işinize gelmiyor sanırım ama ben bu oyundan zevk alarak oynuyorum para vermıyorum dıye oyunda hıle kulananlar karsı gelmeyeceğim anlamına gelmez ha para veren düdüğü çalar diyorsanız unutmayın ahirette para geçmez orda bakalım ne çalacaksınız burda çalın düdüğü orda çaldırılar ruhuna düdüğü   hile engelleme konsuuanda çalışıyoruz demeyin bi halt yediğiniz yok çünki hileleri ayaynda yapanda sizlersiniz elalemin adama gıcıklık olsun diye hile yapmaz direk sisteniz kapatır ama  onca kişi bu konuyu bilmiyorlar  webciye sorun  nasıl oldugunu anlatsın sizlere  oyunda hile sahtekarlık aldı başınıu gidiyor ama insan hakkını yersenez asla ödeyemezssiniz ben para vermesemde hakkım sizlere haram olsun çünki zevkine oynayacaım oyunu böle yaparak zehir ediyorsunuz devam edin bakalım çocuklrı kandırın ama karsınızdaki çocuk değil kanmaz

0

13.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Konularınızın silinmesinin nedeni yanlış yere konu açmanızdır.  Konunuz tekrardan kilitlenecektir.

Hile konusuna gelirsek çalışan bir çok Joygame çalışanı bulunmaktadır. Bunun yanında OGY takımı daha da aktif bir rol almak için çalışmaktadırlar. O yüzden lütfen sabrediniz. 
     Size de görevler düşmektedir. Bunlar nedir diye sorarsanız :

• Lütfen çevrenizdekilere hile kullandırmayın.
    • Arkadaşım bana bir şey yapmıyor diyerek göz yummayın.
    • Hile gördüğünüzde ekran görüntüsü veya video alarak desteğe iletiniz.

VB.

0

13.3.2014

Link kopyalandı.