ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

geri dönmeye değer mi

• nedstark
    Konu: 90 Yanıt: 514
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

arkadaşlar herkese merhaba sizlerden bir tavsiye istiycem. ben bu oyunun tam 5 yıllık oyuncusuyum, zamanında bireysel sıralamada ilk 100'ü, 5 kişilik klanla ilk 50'yi görmüş biriyim. oyunu takımımla beraber yaklaşık 2 yıl önce bıraktım fakat 1.5 yıl önce falan tek başıma döndüm 1-2 ay oynadıktan sonra zaman bulamadığım için tekrar bıraktım. bu aralar boş vaktim çok ve vakit geçirecek bişeyler arıyorum oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum grv. albay hesabım duruyo hala, sizce oyunda eski tat var mı, oyundan eskiden çok zevk alırdım özellikle klan savaşlarında, zaten normal oyuna girmezdim bile hep takımımla oynardım, oyunda çok büyük değişiklikler var mı ve hile durumu nedir oyunda hala çok fazla hile var mı, tavsiyelerinizi dinlemek istiyorum

0

27.12.2015

Link kopyalandı.
  • recon93
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

evet kardeş ne yazık ki var ben de 7 yıldan beri oyuncusuym hile halen yapılıyo

0

28.12.2015

Link kopyalandı.
  • Elmatr32
    Konu: 1 Yanıt: 3
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aynen kardeşim ben nerden baksan 3-4 yıl oynadıktan sonra bıraktım. Bu hafta tekrar oynamaya başladım ama hile kullanıcılarını şikayet etmekten ben bıktım onlar yeni çar açmaktan bıkmadı. Zevkle oynayayım diye nakit çektim benim nakit çektiğim anda her yeri sardılar sanki bana inat olsun diye yaparmış gibi :D

0

31.1.2016

Link kopyalandı.
  • Black
    Konu: 32 Yanıt: 361
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

7 yıldır  oynarım bi ara bıraktım..

tekrar başladım :)  

ANLADIMKI  joygame  sadece kazanc peşinde  ( paramıza bakarız gerisi bizi ilgilendirmez ) mantığıyla  işelerini gayet  başarıyla yürütüyorlar.
    bi ara  HİLLE  yüzünden  yatırdıyım  parayı istedim.
    bana üyelik anlaşmasını gosterdiler .
    hic bir hakkımız yok.
    işine gelen oynar işine gelmıyen oynamaz.
    burda sitem etmekte boşa kızmakta boşa .

OG lerin yetersiz kalması ve ilgilenmemesi aslında her kampa bir gorevli yeleştirseler  bunlar  illaki  OG olmak zorunda deyıl  arkadaş listesinde OG ekli  olsun haber versin.  gerci  dün 8 haykırma attım  hille var bakın diye  gelen olmadı 
    HİLLE kullananda cıkmadı odadan oda merak etti gelecekmi diye :)  
    rezil oldum   HİLLE  kullanan adama..

NEYSE İŞİNE GELEN OYNAR....

0

31.1.2016

Link kopyalandı.
  • Elmatr32
    Konu: 1 Yanıt: 3
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SS göndermekten ciğerim soldu be kardeş :D :D

0

1.2.2016

Link kopyalandı.
  • raki
    Konu: 4 Yanıt: 13
    391 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

açık ve net bişey söylemiş arkadaş bende bişey söyleyeyim kaç aydır hile sitesi oyunda reklam yapıyor bu kendini görevli sanan arkadaşlar da MAL mAL bakıyorlar iş bu kadar ciddi boyutta işte para gelsin gerisine salla ......

0

1.2.2016

Link kopyalandı.
  • SuRPriSeLoVe98
    Konu: 2 Yanıt: 17
    74 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

wolfteam geri dönmeye değer de Final Shot'ta oynamaya değer, wolfteam'in mobil versyonu resmen. çok heycanlıyım artık bekleyemiyorum http://goo.gl/OsgkxF

2

24.8.2016

Link kopyalandı.
  • ibolieber35
    Konu: 0 Yanıt: 10
    45 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

http://www.dosyaupload.com/daMI     arkadaşlar wolfteam nakit hilesi %100 çalışıyor...

0

30.5.2017

Link kopyalandı.