ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Forumda Yeni Bölüm Kilitli

• anlayana61
    Konu: 11 Yanıt: 115
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

artık hilecileri küfürcüleri foruma atamıyoruz ama facebok a herkese açık profilden paylaşıyorum yada youtubeye yüklüyoruz joygame devrim yaptı bu arada artık hilecileri küfürcüleri foruma yükleyemiyoruz valla saçma oldu.Açın hilecilerle ilgili bir kısım açılsın sadece hilecileri oraya atalım ve kimin ne mal olduğunu herkes görsün  niye saklanmaya çalışılıyor anlamış değilim konuyu silmeden önce makul bir cevap yazmanız temennisi ile bekliyorum.

0

1.7.2014

Link kopyalandı.
  • anlayana61
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

şimdi bunu cevaplamadan sileceksiniz yada ilginç bir cevap verip kilitleyeceksiniz sizi sevgi ile kucaklıyorum.

0

1.7.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bu konuda doğru olan şey; Hile kullanan oyuncuları kanıtlarla birlikte destek sistemine bildirmektir. 

Eğer her hile kullanan oyunucuyu forum'a atarsak, büyük bir kargaşa yaşanacağına eminim.

0

2.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Öneriniz not edilmiştir.

0

2.7.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

hadi hileciler ve küfürcülerin video ve resimleri foruma atılamıyor . bari desteğe atılanlar ceza alsa . yoksa ss almanın bir mantığı kalmıyor . neden forumdan kaldırıldı onu da anlamış değilim ya

0

2.7.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

nacarde dedi ki;
    hadi hileciler ve küfürcülerin video ve resimleri foruma atılamıyor . bari desteğe atılanlar ceza alsa . yoksa ss almanın bir mantığı kalmıyor . neden forumdan kaldırıldı onu da anlamış değilim ya

Neden forumdan kaldırıldı ?

Çünki bunun yeri forum değil, destek sistemi. Ayrıca, forum'a attığınız hile kullanan kişiler hakkında bir işlem uygulanamamaktadır. Çünki forum yetkilileri bu kişilere yasak getiremez yani ban atamaz.

Doğru olan şey; hile kullanan oyuncuları video ya da ekran görüntüsü alarak, buraya raporlamaktır. Kanıtlar yeterli bulunduğu takdirde, gerekli cezai işlem mutlaka uygulanır. Buna emin olabilirsiniz.

0

2.7.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

tamam buraya atılanlara herhangi bir ceza verilmediğini biliyoruzda en azından kimlerin illegale yöneldiğini öğrenmiş oluyorduk .

0

3.7.2014

Link kopyalandı.
  • anlayana61
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

SerkanBaba5197 dedi ki;
    nacarde dedi ki;

Neden forumdan kaldırıldı ?

Çünki bunun yeri forum değil, destek sistemi. Ayrıca, forum'a attığınız hile kullanan kişiler hakkında bir işlem uygulanamamaktadır. Çünki forum yetkilileri bu kişilere yasak getiremez yani ban atamaz.

Doğru olan şey; hile kullanan oyuncuları video ya da ekran görüntüsü alarak, buraya raporlamaktır. Kanıtlar yeterli bulunduğu takdirde, gerekli cezai işlem mutlaka uygulanır. Buna emin olabilirsiniz.

doğrudur fakat buraya attığım her videoyu destek sistemine yüklüyorum  sonra buraya atıyorum bazı hilecilerin oyuna devam ettiğini gördüm videosu var herşeyi var adam dedi ben ceza yemem videoları mevcut destekte fakat yoğunluktanmıdır nedir aylardır ceza yemedi sonra dalgasınıda geçti daha niye forumda desteğe atayım hilecileri bane artık umrumda değil buraya atıyorduk hileciler küfürcüleri millet görsün diye onuda engellediler yuh dedim ve umursamıyorum artık forumada aylardır girmiyordum mesaj bölümü kapalıydı meraktan girip bakayım düzlmştir diye yine bozuk kısa zamanda düzelecekti kısa zaman dolmuyor galiba :)

0

10.8.2014

Link kopyalandı.