ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Forum kuralları ! Kilitli

• RıfatSRKY
    Konu: 3 Yanıt: 18
    195 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bu forumun gelişmesi için sıradan değil sağlam bir forum kurallarına ihtiyaç var bence .
    Bir kişi her ne kadar bir cezaya karşılık forumda hata yaparsa ve sizde buna ceza verirseniz arkadaş senin kanıtın nerede diye illa ki soracaktır .Küfür eden bir arkadaşa ceza verirken şöyle bir cevapla ceza verebilirsiniz ; 
    Forum kurallarımız gereği ,
    Madde 1 : WOLFTEAM forum içerisinde siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü , argo kabul edilen, başka bir oyuncuyu yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılması yasaktır.Ve bu kurala uymayan forum kullanıcısına gereken ceza verilmelidir .

Buda bir öneri sayılabilir :) 

Dip not : Forum kurallarını olup olmadığını şahsen bilmiyorum araştırdım ama forumda kategorileri kısmında bulamadım . 

İyi forumlar .

0

31.3.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Forum kuralları burada!

0