ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Evet buyrun Uzasa-Hilesiz Oyun isteyenler desteklesin lütfen.. Kilitli

• zAvsaR
    Konu: 1 Yanıt: 4
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

acemi kampları ayrıldı biliyor herkes.benim önerim rütbeli kamplarında secilmesi en az acemi binbası giriliecek kamplar ayrılmalı. en azından coluk cocukla ugrasmayız hi le leri ss aldıgımızda yerini bulur adamlar yeni çar acıyor tarıyor baseyi? ban yese ne olur yemese ne olur ama bi en az binbası oldugunda yerse banı dokunur.UZAS yasak diyoruz veletler uzas alıyor biz onlarlamı ugrasıcaz seri diye Kurt avı acıyoruz veletleri bulana kadar 5dk gidiyor?en azından laf tutan birileri bilen cocuk olmayanlarla oynamıs oluruz?

1

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • xgalankral
    Konu: 11 Yanıt: 66
    1088 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyuncular her eşyayı kullanabilir. Buna karışma hakkınız yoktur. Yasal olarak davacı olabilirler. Söyleyeyim. Ve başkasına da dedikodu ile çocuk diyemezsiniz. Bu bir uyarı olsun.

1

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • zAvsaR
    Konu: 1 Yanıt: 4
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yok arkadas ben derdimi anlatamıyacam ya yok anlamamakda bir insan bu kadar inat edebilir.Ben haksızmıyım simdi onu söyle sen haksızmıyım ben?

0

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • xgalankral
    Konu: 11 Yanıt: 66
    1088 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Şimdi %25 haklısın ama %75 haksızsın. Çünkü benim odama uzaslı bir kişi gelse ben bir şey yazmadan elin bitmesini beklerim. Belki çıkmasın diye bize gel derim ve el bitince atarım. Ama kendimde uzas varsa oda kurunca kimse gelmeyeceği için başkasının odasına girip alırım.

0

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bütün kampları rütbeye göre bölersek, kamplardaki oyuncu sayısı azalacaktır. O yüzden, kamplardaki rütbeleme sistemi şimdilik yeterlidir.

0

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • yesribci38
    Konu: 22 Yanıt: 273
    3483 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Ben sana hak veriyorum.Çünkü bazı moderatürlerde silah yasaklama yapıyor onlara bişey yok tabi.Bu uzasın ve taklanın çıkması hata.Bak varya uzas aaa ve takla kalksın bak herkes nasıl mutlu olacak.Sadece oynamayı bilmeyen çocuklar üzülür.Ama kalkma gibi duruma karşıyım diyorlar.

0

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • yesribci38
    Konu: 22 Yanıt: 273
    3483 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Önceden klan wsler hep yıkım atılırdı çünkü yıkım modu tam klan wslik taktik bölümü,uyku c hikaye.Bu yıkımı bitiren de takla ve uzas aa oldu işte.Eskiden ne güzeldi oysa ki,yazık oldu.

0

7.10.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

yesribci38 dedi ki;
    Önceden klan wsler hep yıkım atılırdı çünkü yıkım modu tam klan wslik taktik bölümü,uyku c hikaye.Bu yıkımı bitiren de takla ve uzas aa oldu işte.Eskiden ne güzeldi oysa ki,yazık oldu.

Düşünceniz güzel fakat uzas ve kurt koşusu oyuna farklı bir bakış açısı yarattı.Ve bende sizin gibi yıkım modu hayranıyım.

0

11.10.2014

Link kopyalandı.