ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Etkinlikleri Haber Verme. Kilitli

• TyyR05
    Konu: 3 Yanıt: 7
    -7 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle herkeze iyi günler.Bilindiği gibi Joygame Wolfteam hergün çeşit çeşit etkinlikler düzenlemekte (Oyun giriş,Katılık,Eşya Alım,Kutu 1+1 Vs.) ancak çoğu arkadaşımız sıklıkla internete bakamadığı için çoğu fırsattan yararlanamamaktadır.Örneğin Salı günü yapılan Ek Malzeme Eşyası Fırsatı kampanyasını ne yazıkki işlerim dolayısıyla bir sonraki gün gördüm ve oldukça üzüldüm çünkü gerçekten kaçırılmıyacak bir fırsattı.Üstüne bugünde bazı olaylar nedeniyle 1+5 kampanyasından yararlanamadım. Benim önerim şu ki Joygame gibi büyük bir firma İletişim telekomünikasyon şirketleri ile anlaşarak bu tür fırsatları bize Kısa Mesaj (SMS) yoluyla bilgilendirmesi hiçte fena olmaz bence. Mesela 1+5 kampanyası olduğunda Cep Telefonumuza kısa mesaj göndererek bu fırsaattan yararlanmamızı sağlayabilir.Çoğu arkadaş bunları kaçırdıkları için üzülmekte. Mesajlar ücretsiz olabilir.Bu ağır gelirse Haftalık yada aylık Belli bir miktar karşılığı Bilgilendirme paketlerini satın alabilirim.Benim düşüncelerim böyle okuduğunuz için teşekkürler.Herkeze Bol Gpler (:

0

8.2.2013

Link kopyalandı.