ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Etkinlik önerisi/sorunu Kilitli

• BloodyTrial
    Konu: 3 Yanıt: 8
    63 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Dün 22 eşya yolladınız bedava ve herkez oldu özel versiyon. Bence artık etkınlıkler 1 altın değil 10.000 Altın olsun böyle olmuyor. Ve birde SVDR Modern gibi silahlar geliyor genellikle değişik bir şeyler de gelsin.

0

11.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bence etkinliklerin 1 altın olmasında bir sakınca yok.

0

12.5.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Etkinlikler üyelerin oyuna daha sıcak bakmasını sağlıyor.. 1 altın olmasında da alibey'inde söylediği gibi hiçbir sakınca yok. Ayrıca etkinliklerde verilen ödüllerin süresi 1-3 gün en fazla 5 gün oluyor. Bu da herkesin en azında 1 günde olsa güzel ve özel bir karakterle oynamasına vesile oluyor. Bence, etkinlik sistemi çok güzel ve doğru bir sistem.

İyi forumlar!

0

13.5.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

1 altınla ve 1 günlük karakterlerin oyunculara verilmesinde ne sorun olabilir ki ?? sonuçta bu oyunu zevk için oynuyoruz ve verilen hediyelerde oyuncuların daha fazla zevk almasını sağlıyor . haa dersen ki benim nakitle aldığım hediyeleri millete boş - beleş dağıtıyorsun .. sende o gün oyuna girme . bırak o gün beleşçilerin olsun

0

14.5.2014

Link kopyalandı.
  • deadangel1344
    Konu: 1 Yanıt: 5
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

insanların bazıları oyunlarda zoru sever bu yüzden bence etkinliklleri sadece hafta sonları yapsınlar

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

İnsanların bazıları oyunlarda zoru sever demişsin tamam kabul ama insanların bazıları da oyunlarda kolayı sever.
    Wolfteam' de bu durumun tam ortasında yer alıyor. Ayrıca etkinlikler hem hafta sonu hem de hafta içi yapılıyor.

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • deadangel1344
    Konu: 1 Yanıt: 5
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aga bak burayay yazmam saçma ama bi konu daha açmıştım onada bakarsan bide cevaplarsam cok sevinirim kasma sorunuyla ilgili bilgi ve paylaşım bölümünde

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

daha önce öneriler bölümüne de yazmıştım ama - çar birleştirme ( gp + altın + kp + hediye kutusu ) fikri sunmuştum . eğer ki böyle yapılırsa ( ki şimdilik zor olduğunu biliyorum ) hem oyuncular o çardan çıkayım buna gireyim derdinden kurtulur hemde millet isim bulma derdinden kurtulur . oyunun gerçek rakamları da ortaya çıkmış olur

0

26.5.2014

Link kopyalandı.