ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

eski wolfteam hk

• xlord21
    Konu: 1 Yanıt: 3
    19 JFP
    Kazanılan Rozetler

eskiden ejder set  kızıl pence efsane ikilisiydi eskiden serverler'de oyun oynuyucak yer yoktu herkes mutluydu şimdi öylemi yaw serverler ölüyor resmen + olarak şu og zımbırtılarını oyundan kaldırın lütfen  tak 1 penceye ölüyoz 240 karakterleri  vb şimdiki oyunnun yamasından şikayetciyiz eskiden internet cafeye gider okul kacardım :D wolfteam oynuycam diye  şimdi böylemi tak 1 penceye ölüyoz eski sistemi cok seviyorduk siyah tema sesler vs eskilerin hatrına wolfteam tekrar yüklüyorum ama bu og zımbıtırları oyundan kalkmadıgı sürece hic kimse yeniden oyuna başlamaz bence söylediklerimi dikkate alırsanız iyi olur kolay gelsin . :)

Yok
    0

27.3.2023

Link kopyalandı.
  • kubilaycbn1
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Eskiler mi güzeldi eskiden mi güzeldik..! Eski wolftem geri dönsün:D

0

31.3.2023

Link kopyalandı.
  • asdefm31
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

eski wolfteam yeni grafiklerle sunulsun.robotik kahramanlar,og setleri vs oyunun o asker temalı gerçekçi ve bir o kadar kurt olup hayale daldığınız günleri aratıyor

0

4.4.2023

Link kopyalandı.
  • savasakar2207
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Gerçektende eskiden çok daha adil oyundu.Tabii ki paralı olsun ama rekabetide gözönünde bulundurun.Kurt yanımdan geçerken ölüyorum.Ne vurduğunu görüyorum ne geldiğini.Bu şekilde çok oyuncu kaybdersiniz

0

5.5.2023

Link kopyalandı.