ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Eski Tatta Bir Wolfteam İçin Fikir

• HeRoTuRK66
    Konu: 56 Yanıt: 217
    132 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır oyunu oynamıyordum. Tekrar başlayım dedim fakat girdiğim oyunların çoğunda og dövmeleri legend silahlar açıkçası keyif almamı engelledi. Herkesin birbirine tek attığı bir oyuna dönmüş wolfteam. Daha önce oynadığım bir farklı oyunda bir oyun şekli vardı. O şekilde oyun oynarken oyunda bulunan nakitli eşyalar yerine herkes oyun içi para ile alınan basit itemler ile savaşıyordu. Buna benzer bir oyun şeklini wolfteamde yapmak istiyorum. Özel karakterlerin taklaların olmadığı. Tamamen oyun içi para ile alınan basit itemler ve duruma göre 1.yıl pedroların olduğu karakterlerin ve düşük seviye karakter itemlerinin kullanıldığı eşyalar ile bir oyun sistemi kursak. Silah olarak mesela maximum fanas silver'ın kullanıldığı. C 95 at kullanmanın keyif vereceği bir oyun. Sizlerinde düşüncelerini almak istiyorum.

Oyunda İzin verilecek Karakterler:
    Pedro Gomes
    Adriana Tenorio
    Cristopher Smith
    Angelo Mao

Oyunda İzin Verilen Silahlar:
    Altın ile alınabilen tüm silahlar
    Kp dükkanında c 95 at gibi düşük seviyeli silahlar
    Sniperde maximum gold awp var oyun içi ismini unuttum o ve onun altında ki sniperlar

Kurt wslerde dövmeler altın ejder ve seviye olarak altında kalan dövmeler
    penceler ise altınla alınan penceler
    Uzas supas gibi silahlar yasak
    Etsr ve türevlerinin yasak olduğu açıkçası gardiyan kurtun korku salabileceği bir oyun olsun istiyorum

Özel karakter olmayacağı için insan kurt ws insan kurt modlarında buz kurtun öne çıkacağı bir oyun olsun istiyorum.

Oyunun ilk senelerinin tadını alabilmek istiyorum. Benimle aynı fikirde olan arkadaşlar yorumlarda konuşalım.
    Duruma göre discordda bir sunucu hazırlarız ve orada iletişim kurarak şifreli odalarda birbirimiz ile wsler atarız. Böylelikle iyi vakit geçirebiliriz. Belki geri dönmek eski tadı almak isteyen arkadaşlar vardır onlarında geri dönmesini sağlarız. Fikirlerinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

0

29.11.2020

Link kopyalandı.
  • tombik811
    Konu: 1 Yanıt: 4
    22 JFP
    Kazanılan Rozetler

KANKA KULLANICI ADIM : llDEAGLESll 
    beni ekle ikimiz kuralım bak görürsün bütün eskiler bizimle kurallı oynayacak.
    dc kurmayla başlayalım

0

29.11.2020

Link kopyalandı.