ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Elveda wolfteam Kilitli

• beguti123123
    Konu: 0 Yanıt: 6
    18 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ben hepinizden küçüğüm :(  siz burdakiler bile bana küfür ederler  ondan oynu bırakıyorummmmmmmmmmmm
    küfür edilme teklanması:100000000000000000000000000000000    kadar
    üzgünlük:pişman duymuyorum
    ASLINDA OYNU BIRAKMAMIN 2 SEBEBİİ VAR 1.'Cİ KÖTÜ TİPİM PARA VEREMEM KÜÇÜĞÜM ANCA HER GÜN YANIMDA 25 KURUŞ YADA 50 KURUŞ OLUR :(  PARA BİRİKTİRSEM BİLE ABİM  ALIR :(   ASLINDA OYUNA PARA ÇEKİP NAKİTİM  ÇOKLAŞIR AMA ÇEKEMEM İŞTE BUDA BENİM HAYATIM   :(

0

29.7.2014

Link kopyalandı.
  • beguti123123
    Konu: 0 Yanıt: 6
    18 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ADNAN AÇIKMSIN

0

29.7.2014

Link kopyalandı.
  • TCFarkedmezA
    Konu: 0 Yanıt: 1
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

1.OYUNU BIRAKMA EŞİĞİNE GELME SEBEBİM: SAYIN Joygame/Wolfteam yöneticileri oyunu (NORMAL BİR CLİENT_CHECKSUM) sorunu yüzünden oyunu bırakma eşiğindeyim lütfen bu sorunun çözümünü yapın yapın yoksa (NORMAL BİR CLİENT_CHECKSUM) sorunu yüzünden bir oyuncu daha kaybetmiş olup dahada kaybetmeye devam edeceksiniz.
    2.OYUNU BIRAKMA EŞİĞİNE GELME SEBEBİM: SAYIN Joygame/Wolfteam yöneticileri oyuncular tarafından yapılan hile programı vb. ve küfür veya argo kelime kullanımı yüzünden bu kadar oyuncu wolfteamı bırakırken sizin hala birşey yapmamanız wolfteam oyuncularını RAHATSIZ etmekte,lütfen bu dile getirdiğim 2 sebepten wolfteam oyuncu kitlesi düşmektedir ki bunu benden iyi biliyorsunzudur zaten.LÜTFEN BU KONULARI DİKKATE ALIP,BU SORUNLARI ÇÖZERSENİZ WOLFTEAM OYUNCU KİTLESİNİN ARTACAĞINI GÖRECEKSİNİZ.

RAHATSIZ ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Bir Wolfteam Oyuncusu

0

29.7.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

TCFarkedmezA dedi ki;
    1.OYUNU BIRAKMA EŞİĞİNE GELME SEBEBİM: SAYIN Joygame/Wolfteam yöneticileri oyunu (NORMAL BİR CLİENT_CHECKSUM) sorunu yüzünden oyunu bırakma eşiğindeyim lütfen bu sorunun çözümünü yapın yapın yoksa (NORMAL BİR CLİENT_CHECKSUM) sorunu yüzünden bir oyuncu daha kaybetmiş olup dahada kaybetmeye devam edeceksiniz.
    2.OYUNU BIRAKMA EŞİĞİNE GELME SEBEBİM: SAYIN Joygame/Wolfteam yöneticileri oyuncular tarafından yapılan hile programı vb. ve küfür veya argo kelime kullanımı yüzünden bu kadar oyuncu wolfteamı bırakırken sizin hala birşey yapmamanız wolfteam oyuncularını RAHATSIZ etmekte,lütfen bu dile getirdiğim 2 sebepten wolfteam oyuncu kitlesi düşmektedir ki bunu benden iyi biliyorsunzudur zaten.LÜTFEN BU KONULARI DİKKATE ALIP,BU SORUNLARI ÇÖZERSENİZ WOLFTEAM OYUNCU KİTLESİNİN ARTACAĞINI GÖRECEKSİNİZ.

RAHATSIZ ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Bir Wolfteam Oyuncusu

Destek sistemine konu açarsanız yardımcı olabiliriz.

0

29.7.2014

Link kopyalandı.
  • istkuşu
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abi bana yardım edin çarım çalındı  nasıl yardımcı olabilirsiniz

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

istkuşu dedi ki;
    abi bana yardım edin çarım çalındı  nasıl yardımcı olabilirsiniz

Joygame ana sayfasından "şifremi unuttum" bağlantısına tıklayarak e-posta adresinize şifre yenileme bağlantısı gönderebilirsiniz.

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • ByFurkan
    Konu: 4 Yanıt: 17
    121 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Serkan bey şu küfür konusundan kaç kişi oyunu bırakmayı düşünüyor. Bu konuyu oglere iletir misin?

0

30.7.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

ByFurkan dedi ki;
    Serkan bey şu küfür konusundan kaç kişi oyunu bırakmayı düşünüyor. Bu konuyu oglere iletir misin?

Küfür eden kişileri bir ekran görüntüsü ya da video alarak, buraya bildirin. O kişiler hakkında gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Duyarlılığınız için teşekkürler.

0

30.7.2014

Link kopyalandı.