ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

E-posta Kilitli

• threpear01
    Konu: 1 Yanıt: 3
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hesabıma aylardır girmiyordum ve 1 hafta önce gireyim dedim şifresini hatırlayamadım. E-postasını da hatırlayamadım bu yüzden talep açtım hesabımda şuanda bulunan kutulara vs hangi silah slotunun , hangi güç slotunun açık olduğuna kadar söyleyebilirim. En son hangi bilgisayardan şehir vs semt hangi mahalleden girildiğini bile söyleyebileceğimi de belirttim çarımın videosunu attım. Çarıma 400 TL nin üzerinde nakit çektim , emeğimin boşa gitmesini istemiyorum. Talebime 1 haftadır cevap gelmedi. Modaratör veya yetkili birisinden rica ediyorum şu konuyla bi ilgilenin , E-postamı sansürlümü söylersiniz vs başka bi şekilde belirtirmisiniz bilmiyorum ama bi yardımcı olun lütfen görevli yarbay çarımın boşa gitmesini istemiyorum. Çarımın videosu vs fotoğrafını atabilirim , bu yan hesabımdır , kimlik fotokopiside atabilirim.

0

31.5.2014

Link kopyalandı.
  • chredfoo
    Konu: 0 Yanıt: 5
    15 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Benim hesabımda başka birisi var ve şifreyi değiştirmek istiyorum ama joygame sitesine giremiyorum hesabım albay bu yüzden talep açtım hala bekliyorum belki beklersen gelebilir yanıtın :)

0

31.5.2014

Link kopyalandı.
  • threpear01
    Konu: 1 Yanıt: 3
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

chredfoo dedi ki;
    Benim hesabımda başka birisi var ve şifreyi değiştirmek istiyorum ama joygame sitesine giremiyorum hesabım albay bu yüzden talep açtım hala bekliyorum belki beklersen gelebilir yanıtın :)

Kardeş 1 haftadır cevap gelmedi ve canım oynamak istedi hazır tatilde gelmişken bi tekrardan oyuna ısınıp tatilin tadını çıkartmak istiyorum zaten çara abim ve ben giriyoruz nöbetleşe , 12 saat o 12 saat ben :)

0

31.5.2014

Link kopyalandı.
  • chredfoo
    Konu: 0 Yanıt: 5
    15 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben daha yeni talep gönderdim senin bu konu hakkında bi bilgin var mı varsa söyler misin ?

0

31.5.2014

Link kopyalandı.