ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

E-Posta İle Şifre Değiştirme

• YahyaIşık
    Konu: 51 Yanıt: 51
    714 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın Wolfteam Oyuncuları Lütfen "www.joygame.com" internet adresini ziyaret edip, "Şifremi unuttum" seçeneğine tıklayınız. "Şifremi unuttum" sekmesine tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizde, şifreniz karakterin bağlı olduğu e-posta adresine elektronik posta olarak gönderilecektir. İşlemleri tamamlamanıza rağmen tarafınıza e-posta ulaşmıyorsa, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, konu ile ilgili açıklamalara göz atınız.

http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=198666

Not: E-posta adresinize erişemiyorsanız e-posta servis sağlayıcınız ile iletişime geçiniz. E-posta adresinizi yanlış olarak kayıt ettiyseniz veya kayıtlı olan e-posta adresinizi bilmiyorsanız, herhangi bir işlem yapmamız mümkün olmayacaktır.

1

4.7.2014

Link kopyalandı.
  • emirbey592
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Carım çalındı e postasını hatirlamiyorum çalanın adını ve tel. Numarasini biliyorum

1

4.7.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

emirbey592 dedi ki;
    Carım çalındı e postasını hatirlamiyorum çalanın adını ve tel. Numarasini biliyorum

Bunun için kendinize yeni bir msn açmanız ve ardından destek sistemimizle e-posta değiştirmeniz için irtibata geçmeniz gerekiyor.

Aşağıdaki bilgiler Destek sisteminden alınmıştır.

E-posta adresinizi değiştirmek için bize vermeniz gereken bilgiler aşağıdadır. Eksiksiz ve sıralı bir şekilde yeni talep açarak gönderiniz.

1- E-posta adresinizi neden değiştirmek istemektesiniz? (Kesin gerekmektedir)

2- T.C Kimliğinize ait önlü arkalı ekran görüntüsü (Kesin gerekmektedir - Bir tarayıcı yardımı ile görüntüyü alarak jpeg şeklinde gönderiniz)

3- Eğer elinizde varsa Joypara alımınıza ait dekont (Ekran görüntüsü de olabilir)

4- Şu anki e-posta adresiniz ve yeni e-posta adresiniz (Kesin gerekmektedir)

5- Joygame tarafından mailinize gönderilmiş olan her türlü e-postanın ekran görüntüleri (Önemlidir)

6- Karakterinize ait en eski ekran görüntüleri (Önemlidir)

Not: Yalnız tarafımıza başvurduğunuz kullanıcı hesabı adına e-posta adresi değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Lütfen başvurunuzu Buradan  yapınız. Ayrıca ekran görüntülerini jpg formatında olacak şekilde, "yeni dosya ekle" sekmesi üzerinden tarafımıza gönderiniz.

0

25.7.2014

Link kopyalandı.
  • sow4949
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

EVET

0

14.8.2014

Link kopyalandı.
  • kemolati
    Konu: 3 Yanıt: 13
    126 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hileleri durduralım 

https://www.change.org/p/joygame-joygame-wolfteam-hilelerini-durdursun?recruiter=598806299&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

0

25.9.2016

Link kopyalandı.
  • JustMyLeqend
    15 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Joygame kullanıcı sözleşmesine göre;
    Hesap güvenliği kullanıcıya aittir.
    Tarafınızca hesabı çaldırdıysanız joygame'den hiçbir hak talep edemezsiniz. İyi forumlar

1

26.9.2016

Link kopyalandı.
  • btkral0147
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kaç güne destek e bakıyonuz 15 saatir yanıt gelmedi

0

8.12.2016

Link kopyalandı.