ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

E-Posta Değişimi Teknik Sorunu Kilitli

• ZlMBA
    Konu: 14 Yanıt: 48
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

S.aleyküm Forum Yöneticileri Joygame Wolfteam Destek Ekibinin Bir Yanlışlığı Yüzünden 38 Sıradaki Çarım İle İletişimim Kesildi.Nasıl Kesildi Derseniz -MekroG- Adlı Karekterimin Msn Değişikliğinde Bulunmuştum Ama Bana Destek Ekibi Satış Beyanı Bulunan Hesabın Mail Adresi Değiştirilemez Diye Bir Cevap İle Döndüler.Ondan Sonra Msn Hesabım İle sorunum çözüldü.Böyle  Bİr Değişkliğe ihtiyacım kalmadı 1 ay sonra Benim -MekroG- Adlı kullanıcı adlı Karekterimin Mail Adresini Değiştirdiler.Lütfen Yardım Edin 5 Senelik Emeğim İle iletişim Kuramıyorum.Yardımcı Olunuz.

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • shekil00umut
    Konu: 17 Yanıt: 1845
    7217 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Değiştirtmek istediğiniz mail adresini kullanınız.

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • ZlMBA
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

-MekroG- adlı karekterimin ilk Mail adresi olan [email protected] hesabına bağlanmasını istiyorum şuanki mail adresiyle bir bağlantım olmadığından dolayı
    -MekroG- adlı kullanıcılı karekterime ulaşamıyorum Gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • ZlMBA
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yardımcı Olacakmısınız ?

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Hesabı satın almışsınız, yardımcı olamayacağız.
    İyi forumlar!

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • ZlMBA
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yetkili kardeşlerim Çarı Satın Felan Almadım İnternet cafe işletiyorum.Birisi karekterimin Destek hesabına çarı satın aldım msn adresini değiştirmek istiyorum DİYE Talep açmış Ondan sonrada talep güncelleştirilip kapatılmış.Ondan SOnra ben Mail adresime ulaşamadım Msn Değiştirme Talepbi Açtığımda İse SatıŞ Beyanı bulunan hesabın mail adresi değiştirilmez diye cevap verdiler.Ondan Sonra Zaten Mail adresimi değiştirmeme gerek kalmadı ama ondan sonra gördüğünüz gibi mail adresim değiştirildi.Çarı 5 senedir benim 38 sıradayım satış veya satın almadım.Çar Kurulduğu Günden 38.sıraya kadar benimdi taki 29 ekime kadar.lütfen Yardımcı olunuz

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • ZlMBA
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yardımcı olacak Birisi Yokmu Destek Ekibinin teknik  Hatası Yüzünden mağdurum.

0

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • ZlMBA
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yetkili birisi yokmu lütfen yardım ediniz. (:

0

1.11.2014

Link kopyalandı.