ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

duyarlı herkes baksın !!!! Kilitli

• yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

bakıyorum herkes şu kampanya yapılsın bu etkinlik yapılsın diorlar. bir kişide çıkıp demiyor oyun hileden oynanamıyor hileler kaldırılsın die.

oyun oynanamıcak durumda özellikle clan savaşlarında herkesde hile hack mevcut herşeyden önce iyi oyun ortamı yaratmanız için bu tür şeylere özen gösterilmesini istiyorum. hile ve hack kaldırılsın.:after_boom::angry:

bana katılanlar 1 yazsın !!

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

1

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

bakıyorum herkes şu kampanya yapılsın bu etkinlik yapılsın diorlar. bir kişide çıkıp demiyor oyun hileden oynanamıyor hileler kaldırılsın die.

oyun oynanamıcak durumda özellikle clan savaşlarında herkesde hile hack mevcut herşeyden önce iyi oyun ortamı yaratmanız için bu tür şeylere özen gösterilmesini istiyorum. hile ve hack kaldırılsın.:after_boom::angry:

kardeş senin forumdan haberin yok galiba . daha önce de yazdım ve söyledim . açılan her 10 konudan 7 veya 8 tanesi hile videosu veya resmi . bundan herkes özellikle de dürüst oyuncular şikayetçi . söylenenlere göre ( moderatörlerin ) eylül ayında OGY ekibinin bu iş için görevlendirildiği . İNŞ. bu ekip bir an önce işe başlar da şu hileler temizlenir yada temizlenmese de en azından azalır . biz de oyunun zevkine varırız . ARTIK BİTİRİN ŞU HİLELERİ VE HİLECİLERİ

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

kardeş senin forumdan haberin yok galiba . daha önce de yazdım ve söyledim . açılan her 10 konudan 7 veya 8 tanesi hile videosu veya resmi . bundan herkes özellikle de dürüst oyuncular şikayetçi . söylenenlere göre ( moderatörlerin ) eylül ayında OGY ekibinin bu iş için görevlendirildiği . İNŞ. bu ekip bir an önce işe başlar da şu hileler temizlenir yada temizlenmese de en azından azalır . biz de oyunun zevkine varırız . ARTIK BİTİRİN ŞU HİLELERİ VE HİLECİLERİ

eyw kardeşim bixim gibi legal playerler ses çıkartıyo anca ne yapalım

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • E11Emre
    Konu: 1 Yanıt: 6
    -94 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Biraz sabır gardaşım az kaldı kurtuluyoruz bu pislikten bu sefer wolfteam ekibi birşeyler için çabalıyor hayırlısı bakalım

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Biraz sabır gardaşım az kaldı kurtuluyoruz bu pislikten bu sefer wolfteam ekibi birşeyler için çabalıyor hayırlısı bakalım

,

inşallah kardesim yaaa

0

2.9.2013

Link kopyalandı.