ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

DURUP DURUKEN 1 AY BAN YEMEK ?? ÇOK SAÇMA ACİLEN İLGİLENENİN OGLER :/ Kilitli

• oAhmetYusuf
    Konu: 6 Yanıt: 12
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

oAhmetYusuf ÇARIM DURUP DURURKEN HİLE KULLANMADIĞIM HALDE BAN YEDİ OGLER ACİLEN İLGİLENİN 1 AY BANI KALDIRIN DURUP DURUKEN BAN YEMEK ÇOK SAÇMA O KADAR EMEK VERİYORUZ VE BAN YİYİORUZ LÜTFEN ÇARIMIN BANNI KALDIRIN GERÇKTEN ÇOK SAÇMA HESABIMDA KUTULAR VARDI AÇTIKLARIM HEDİYEDE DURUYODU 25 GÜNLERİ KALMIŞTI BU YAPTIĞINIZ ÇOK AYIP !!! 25 GÜN KALAN EŞYALARI  ŞUNLARDI:.> HKSL 1 GÜN EC GL 3 GÜN KOVBOY DÖVMESİ 1 GÜN VE HK EJDER 7 GÜN BUNLAR GİDERSE HAKKIMI HELAL ETMEM OGLER!!!

0

3.9.2016

Link kopyalandı.
  • XXXSSSXXX122
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeşim aynısı banada oldu aynı tarihte çarım albaydı hemde

0

3.9.2016

Link kopyalandı.
  • takar77
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HACI AYNI MAĞDUR BENİM DURDUK YERE BAN YEDİM HEDİYE KUTUMDA ATEŞ BARUT VE SETLERİ VARDI 13 GÜNLERİ KALDI KULLANMAMIŞTIM GİTTİ YA :(

0

3.9.2016

Link kopyalandı.
  • oAhmetYusuf
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

BEYLER BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM YA SİZEDE GEÇMİŞ OLSUN FORUMDAYIZ AMA İLGİLENEN OG YOK :( ÇOK ÜZÜCÜ 30 GÜN OFFFFFFF

0

3.9.2016

Link kopyalandı.
  • oAhmetYusuf
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

FORUM YETKİLİLERİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN HİLELERİ BANLAYACAĞINIZ YERİNE TEMİZ ADAMLARI BANLIYORSUNUZ oAhmetYusuf ÇARIMIN BANINI AÇIN LÜTFEN HAKSIZ YERE BAN YİYORUZ İNANMAYANLAR VARDIR KESİN HİLEDİR DİYE AMA HİLE KULLANDIYSAM ŞEREFSİZİM ANAM BABAM ÖLSÜN KARDEŞ BU NEDİR YA!!!

0

3.9.2016

Link kopyalandı.
  • emreati0808
    Konu: 1 Yanıt: 13
    52 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim banada oldu aynısı temiz adamları banlamayın yeter binbaşı çarım ban yedi 30 günlük içinde kaçtane hediye var wolfteam ogleri böyle  bakmassanız sizi mahkemeye vermekten başka bi şey yapmayacağım iyi oyunlar adım SWhiskeyS

1

4.9.2016

Link kopyalandı.
  • Bluew0lFF
    Konu: 0 Yanıt: 51
    153 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bütün cezai işlemlerimiz, xigncode güvenlik programının otomatik uyguladığı yasaklamaların dışında oyun kullanıcılarımızdan gelen anlık ekran görüntüsü,video kaydı vb. yeterli görülen deliller doğrultusunda veya bizzat oyun gözlemcilerimizin tespitleri ile yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda geçerli kanıtlar toplayarak şikayette bulunan duyarlı oyuncularımızın güvenliği esas alınarak aynı zamanda zaten suç işleyenin suçunu bildiğini varsaydığımız için yasaklanan şahısa herhangi bir bildirimde bulunma durumumuz yoktur. Yaptığınızın yasak olup olmadığını bilmediğiniz durumlarda mesuliyet üyelik sözleşmesinde onayladığınız üzere tamamiyle size ait olup bu gibi durumlarda kurallarımızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

0

6.9.2016

Link kopyalandı.