ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Durum Bilgisi, Durum Çubuğu Kilitli

• GodFree
    Konu: 1 Yanıt: 6
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyunda defalarca yaşadım o yüzden artık açmam gerektiğini düşünüyorum. Kimi zaman ileticim açılmadığından ulaşılma sorunu yaşıyorum kimi zaman yemeğe vb durumlarda afk bırakıyorum ardından mesaj yığılmaları ile bekleyen arkadaşlarım oluyor. Durum çubuğu istiyorum. o an içinde ileticide ismimizin yanında olabilir, o anki durumumuzu yazabileceğimiz bir durum çubuğu, satırı istiyorum. Böylelikle iletişim kolaylığı sağlanmış olur

0

19.2.2013

Link kopyalandı.
  • goldumben
    Konu: 8 Yanıt: 25
    -47 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=105] Sende haklısında F5 Çalıştırsalar Daha iyi olur. Tam olarak Öle değilde Şu şekildede olabilirdi;
    Orda seçenekler konabilir ve O seçeneklerden birini seçtikten sorna Yollanan mesaja Sistem tarafından, Misal; ""Ulaşmak istediğiniz oyuncu şu anda Sunucuda Bulunmamaktadır."" Şeklinde ..) [/size]

0

21.2.2013

Link kopyalandı.
  • GodFree
    Konu: 1 Yanıt: 6
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

en büyük problemimiz tabi ki hileler, onu da tekrar gündeme getirmiş olayım, bence bir durum çubuğu şart. AFK'yim yazarım F5 açık olsa bile yığılma olduğu zaman oluyor. Oyunu kapamak istemiyorum diyelim, facebook nasıl açık bırakılıyorsa bende oyunu öyle bırakıyorum. ihtiyaç oluyor benim için

0

21.2.2013

Link kopyalandı.